Je tu jesenné upratovanie: HARMONOGRAM rozmiestnenia kontajnerov pre rodinné domy
Obyvatelia rodinných domov sa môžu zbaviť objebmného a BIO odpadu. Radnica zverejnila rozpis rozmiestnenia kontajnerov.
V Nových Zámkoch sa opäť rozbieha jesenné upratovanie. Mesto zverejnilo aj zoznam rozmiestnenia kontajnerov.
„Mesto Nové Zámky oznamuje – pre rodinné domy budú od 16.11.2020 , na vybrané ulice, pristavené veľkokapacitné kontajnery," informuje mesto Nové Zámky.
Do kontajnerov môžu obyvatelia mesta ukladať zvlášť objemný odpad a zvlášť BIO odpad.
„Žiadame obyvateľov, aby odpad ukladali do týchto kontajnerov a nevykladali ho pred rodinné domy. Zároveň upozorňujeme obyvateľov, že odpad vyložený mimo termínu alebo uložený mimo VKK nebude odvezený," dodáva radnica.
Rozmiestnenie kontajnerov na jesenné upratovanie IBV
16. november
- 11:30 – 14:30 Lesná – pri gárážach
- 15:30 – 18:30 Hradná – na rohu Kvetnej
- 11:30 – 14:30 Čerešňová – oproti Novej
- 15:30 – 18:30 Čerešňová – oproti Štrkovej
- 11:30 – 14:30 Jazerná – na rohu Štrkovej
18. november
- 11:30 – 14:30 Jazerná – na rohu Štrkovej
- 15:30 – 18:30 Bočná
- 11:30 – 14:30 Pod kopcom
- 15:30 – 18:30 Orgovánová
19. november
- 11:30 – 14:30 Čerešňová – pri detskom ihrisku
- 15:30 – 18:30 Krížna – Rovná
- 11:30 – 14:30 Čerešňová na rohu Topoľovej
- 15:30 – 18:30 Čerešňová – na rohu Krajnej
20. november
- 11:30 – 14:30 Tatranská – parkovisko pri Berku
- 15:30 – 18:30 Krajná – roh A.Jedlíka
- 11:30 – 14:30 Poľovnícka
- 15:30 – 18:30 Park pri Slnečnej – Mýtnej
23. november
- 11:30 – 14:30 Tatranská – na rohu Slávičej
- 15:30 – 18:30 Svornosti
- 11:30 – 14:30 Križovatka Tatranská – Pod kopcom
- 15:30 – 18:30 Pod kopcom – na rohu M. Matunáka
24. november
- 11:30 – 14:30 Holubičia – na rohu Drozdej
- 15:30 – 18:30 Pažitná
- 11:30 – 14:30 Jeruzalemská – Gúgska pri kríži
- 15:30 – 18:30 Parkovisko na Jeruzalemskej
25. november
- 11:30 – 14:30 Gúgska 40 – parkovisko
- 15:30 – 18:30 Gúgska – parkovisko Jednota
- 11:30 – 14:30 Andovská – na rohu Svornosti
- 15:30 – 18:30 Andovská – pri Platanovej, Sitnianskej
26. november
- 11:30 – 14:30 Poľná – blízko Tichá, Včelárska, Medová, Nevädzova
- 15:30 – 18:30 Poľná – roh Sitnianskej
- 11:30 – 14:30 Holubyho – na rohu Sitnianskej
- 15:30 – 18:30 Holubyho – Kmeťova, Mojzesova
27. november
- 11:30 – 14:30 Križovatka Holubyho – Hliníková
- 15:30 – 18:30 Poľná – blízko Mojzesova, Pod záhradami
- 11:30 – 14:30 Križovatka Hliníková – Cintorínska – Poľná
- 15:30 – 18:30 Križovatka Andovská – Cintorínska – Kmeťova
30. november
- 11:30 – 14:30 Križovatka Slovenská – Šulekova
- 15:30 – 18:30 Šulekova – smer k Nitrianskej ceste
- 11:30 – 14:30 Mederská – Rozmarínova na rohu
- 15:30 – 18:30 Šulekova – smer k Nitrianskej ceste
1. december
- 11:30 – 14:30 Mederská – Okružná
- 15:30 – 18:30 Mederská pri škole
- 11:30 – 14:30 Slovenská za č. 47
- 15:30 – 18:30 Slovenská oproti NsP
2. december
- 11:30 – 14:30 Zdravotnícka – Jarková
- 15:30 – 18:30 Fajková
- 11:30 – 14:30 Križovatka Jesenského – Rázusova
- 15:30 – 18:30 Devínska blízko Základnej školy
3. december
- 11:30 – 14:30 J.M.Hurbana – blízko Sládkovičova, M.M.Hodžu
- 15:30 – 18:30 Pod lipami
- 11:30 – 14:30 Devínska blízko ART
- 15:30 – 18:30 Križovatka Komjatická – SNP
4. december
- 11:30 – 14:30 Nitrianska cesta – na parkovisko Strednej školy stavebnej
- 15:30 – 18:30 Nitrianska cesta – pri garážach
- 11:30 – 14:30 Pod lipami – na rohu Dostojevského
- 15:30 – 18:30 Križovatka Žofijská – Komjatická
7. december
- 11:30 – 14:30 Križovatka Železná – Komjatická
- 15:30 – 18:30 Križovatka Dostojevského – Výpalisko
- 11:30 – 14:30 Detvianska – blízko Nový Svet, Húlska, Piesočná
- 15:30 – 18:30 Detvianska – blízko Hrebíčková, Strečnianska, Trhová
8. december
- 11:30 – 14:30 Detvianska – blízko Oravská, Pohronská
- 15:30 – 18:30 Detvianska – blízko Husova, Palackého
- 11:30 – 14:30 Pri jazere Baňa – Hrebíčková
- 15:30 – 18:30 Pri jazere Baňa – Strečnianska
9. december
- 11:30 – 14:30 Považská – oproti predajni SVX
- 15:30 – 18:30 Šurianska – Pri Ramene
- 11:30 – 14:30 Šurianska – Pri Zúgove
- 15:30 – 18:30 Šurianska – parkovisko Mliekospol
10. december
- 11:30 – 14:30 Bezručova – Nitrianske nábrežie
- 15:30 – 18:30 Bešeňovská – Dvorská cesta 10 na parkovisku
- 11:30 – 14:30 Bešeňovská – Jantárová – Korálová
- 15:30 – 18:30 Kollárova – Hviezdoslavova
11. december
- 11:30 – 14:30 Kollárova – Komenského
- 15:30 – 18:30 Kollárova – Wolkerova – Železničiarska
- 11:30 – 14:30 Kollárova – na rohu Wolkerovej
- 15:30 – 18:30 Komárňanská – na rohu Bajčskej
14. december
- 11:30 – 14:30 J. Murgaša – blízko Továrenská, Bajčská
- 15:30 – 18:30 Križovatka J.Murgaša – Ľanová
- 11:30 – 14:30 Križovatka J.Murgaša – Konopná
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
Foto: ilustračné