Rytieri ďalej valcujú: Hokejbalisti rozstrieľali Martin

Nitrianski hokejbalisti pokračujú v úspešnom ťažení. V druhom kole si jednoznačne poradili s tímom Martina.

Ilustračný obrázok k článku Rytieri ďalej valcujú: Hokejbalisti rozstrieľali Martin

Nitrianski hokejbalisti HBK Nitrianski Rytieri Nitra sa predstavili na domácom ihrisku aj v druhom kole slovenskej extraligy. Hráči Nitry sa do vedenia dostali pomerne rýchlo. V 9. minúte ešte zvyšoval Titka na rozdiel dvoch gólov a Nitra bola v hernej pohode.

Nitra sa ďalej prezentovala pozornou obranou, ktorá odolávala snahe Martina o prekonanie Petríka v domácej bráne. V prostrednej časti zápasu sa roztrhlo vrece s nitrianskymi gólmi. V 16. minúte sa presadil Thron, v 23. ecker a König, aby o minútu neskôr Nitru ešte ďalej posunul Hrivnák.

Posledná tretina už veľa gólov nepriniesla. Nitriansky gólový účet uzavrel dve minúty pred koncom Cebo. Hostia sa zmohli iba na čestný úspech pár sekúnd pred koncom. Nitra si tak napokon za stavu 7:1 pripísala ďalšie cenné víťazstvo.

HBK Nitrianski rytieri – Imperial Vitamins Martin 7:1 (2:0, 4:0, 1:1)