Správy

Mesto Nitra hľadá ďalších pracovníkov: Ponúka PLAT 1 300 eur!

Mestský úrad v Nitre vyhlásil ďalšie dve výberové konania. Mesačne ponúka zárobok 1 300 eur. Aké sú podmienky?

Ilustračný obrázok k článku Mesto Nitra hľadá ďalších pracovníkov: Ponúka PLAT 1 300 eur!
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Mesto Nitra hľadá do pracovného pomeru nových kolegov. Prijme koordinátora práce s mládežou a pracovníka s ohrozenými a znevýhodnenými skupinami mládeže. Výberové konania sú zverejnené na stránke mesta.

Koordinátor práce s mládežou

Náplňou práce bude napríklad rozvoj, koordinácia a systematická podpora práce s mladými ľuďmi v meste Nitra. Vašou úlohou bude tiež príprava, tvorba, následná implementácia a realizácia koncepcie rozvoja práce s mládežou, ktorá má slúžiť ako hlavný strategický dokument oblasti práce s mládežou.

Prácou koordinátora bude tiež každoročne vypracovávať, kontrolovať a vyhodnocovať plnenie akčného plánu činností spojených s rozvojom práce s mládežou, podpory mladých a zvyšovania spoluúčasti mladých na rozvoji mesta.

Čo musíte vedieť?

Uchádzač musí mať stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa. Mesto tiež požaduje dvojročnú prax, s tým, že uznáva aj dobrovoľnícku činnosť napr. v mládežníckych organizáciách.

Výhodou je aj znalosť anglického jazyka. Ovládať by ste mali aj programy Microsoft Office.

„Minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje 1 300 eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača. Celková výška mzdy je v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov mesta Nitra,“ uvádza radnica.

Žiadosti o zamestnanie môžu uchádzači posielať do 25. marca.

Prečítajte si tiež

Pracovník s ohrozenými a znevýhodnenými skupinami mládeže

Na tejto pozícii budete pripravovať koncepčné zámery mesta v oblasti podpory vzdelávania so zreteľom na inklúziu detí a mládeže zo sociálne znevýhodneného a málo podnetného prostredia, a detí znevýhodnených iným spôsobom.

Náplňou práce bude tiež príprava a implementácie projektov a programov v oblasti prevencie, pomoci, inklúzie, práce s mládežou, vzdelávania a podobne. Spolupracovať budete aj so základnými, strednými školami i školskými zariadeniami a neziskovými organizáciami.

Mesto požaduje stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa a dvojročnú prax. Uznáva aj dobrovoľnícku činnosť napr. v mládežníckych organizáciách.

Mesačná mzda je aj v tomto prípade 1 300 eur. Ako uvádza radnica, ide o minimálnu sumu základnej zložky mzdy.

Žiadosti o prácu môžete posielať do 26. marca. Pri oboch pracovných pozíciách uvádza mesto termín nástupu dohodou.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM