Lucia Lauková Správy

INFO pre vodičov: Úsek cesty do priemyselného parku v Nitre úplne uzavrú

Vodiči sa budú musieť obrniť trpezlivosťou. Na pár mesiacov bude úplne uzavretý úsek cesty I/64 neďaleko priemyselného parku.

Ilustračný obrázok k článku INFO pre vodičov: Úsek cesty do priemyselného parku v Nitre úplne uzavrú
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Krajský dopravný inšpektorát v Nitre upozorňuje na dopravné obmedzenia. Potrvajú od nedele 29. septembra od 08.00 hod. do piatku 20.decembra do 18.00 hod.

„Z dôvodu výstavby súčastí cestnej infraštruktúry pre strategický park Nitra bude úplne uzavretá cesta I/64 v oboch smeroch v úseku od križovatky s miestnou komunikáciou Prvosienkova po okružnú križovatku Dolné Hony,“ informuje krajská polícia na sociálnej sieti.

Trasa obchádzky

V súvislosti s predmetnou uzávierkou bude podľa krajskej polície taktiež neprejazdná komunikácia, ktorou je dopravne napojené parkovisko pre osobné vozidlá Jaguar Land Rover, a to v smere z Nitry a späť.

„Obchádzkové trasy budú vedené po rýchlostnej ceste R1A a po miestnych komunikáciách a účelových komunikáciách v strategickom a priemyselnom parku Nitra Sever,“ dodáva nitrianska polícia.

Krajský dopravný inšpektorát v Nitre apeluje na účastníkov cestnej premávky, aby využili alternatívne trasy, sledovali dopravné značenie a dodržiavali pokyny policajtov.

Tí budú podľa polície v prípade nutnosti v časoch ranných a poobedňajších dopravných špičiek na vybraných miestach usmerňovať cestnú premávku tak, aby bola zabezpečená náležitá úroveň bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky v dotknutej lokalite.

Sledujte nás aj na Facebooku a In­stagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nitry a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM