Jaguar hľadá ľudí na veľtrhu práce: V Nitre chce vytvoriť tím svetovej úrovne

Na veľtrhu práce v Bratislave robí nábor zamestnancov závod Jaguar Land Rover v Nitre. Spoločnosť ponúka desiatky voľných pozícií.

Aktualizované Lucia Šútorová

Po prvý raz sa na veľtrhu práce Profesia days, ktorý sa v týchto dňoch koná v Bratislave, zúčastňuje aj automobilka Jaguar Land Rover Slovensko. Na veľtrh prišla s ponukou aktuálnych pracovných pozícií pre svoj nitriansky závod, ktorý otvorí koncom roku 2018.

Nábor zamestnancov

Nábor zamestnancov do závodu s investíciou 1,4 miliardy eur začal už v roku 2016 a v súčasnosti v Nitre pracuje 130 ľudí. Spoločnosť momentálne inzeruje okolo 75 voľných pozícií v rámci výrobných, logistických a manažérskych technických tímov, ako aj podporných funkcií, ako sú ľudské zdroje a financie.

Plne funkčný závod zamestná celkovo 2800 ľudí. S masívnym náborom pracovníkov do výroby chce Jaguar Land Rover začať koncom tohto roku.

Svetový výrobný tím

Personálna riaditeľka nitrianskej fabriky Nicci Cook okrem iného uviedla, že počas najbližších rokov chce automobilka vytvoriť v Nitre výrobný tím svetovej úrovne. „Veríme, že pre uchádzačov bude profesionálne vzrušujúce pripojiť sa k nášmu rozvoju a pomáhať formovať budúcnosť slovenského závodu Jaguar Land Rover,“ povedala.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Odporúčame