Vstupenky na hokej v Nitre kúpime aj cez internet: Nová cena však nepoteší

Hokejová sezóna sa blíži. Klub HK Nitra zverejnil ceny permanentiek a vstupeniek na domáce zápasy.

Ilustračný obrázok k článku Vstupenky na hokej v Nitre kúpime aj cez internet: Nová cena však nepoteší
Foto: Rastislav Búgel / Zdroj: Daily Mirror

Hokejový klub spod Zobora na svojom webe informoval o predaji permanentiek na nadchádzajúcu sezónu. Fanúšikovia sa musia pripraviť na klasickú kombináciu dobrej a zlej správy. Tou dobrou je, že vstupenky si budeme môcť rezervovať aj online. Zlá správa sa týka zvýšenej ceny vstupného na domáce stretnutia.

„V dôsledku prechodu na nový elektronický systém predaja lístkov sme boli nútení pristúpiť k zvýšeniu cien oproti minulej sezóne paušálne o jedno euro. Lístky si už zakúpite aj cez našu oficiálnu webovú stránku www.hockeynitra.com ,alebo tak ako bolo zvykom v pokladniach na štadióne pred zápasmi. Technológia, výroba a poplatky za predaj cez internet ukrajuje nemalú časť z ceny lístku a príjem zo vstupného tvorí v našom klube nezanedbateľnú časť rozpočtu,“ informuje klub HK Nitra na svojom webe.

Cenník vstupeniek na sezónu 2017/2018

Sektor Permanentky Vstupenky
Státie zóna státie 99 eur 5 eur
Tribúna A, B I. – II. rad zóna A2 / B3 109 eur 5 eur
Tribúna A, B III. – VI. rad zóna A1 / B2 169 eur 7 eur
Tribúna C I. – III. rad zóna C2 139 eur 6 eur
Tribúna C IV. – VI. rad zóna C1 109 eur 5 eur / 6 eur
Tribúna B VII. – XV. rad zóna B1 219 eur 9 eur

Od budúceho týždňa začne predaj zvýhodnených permanentiek. Každý držiteľ permanentky dostane klubový šál v hodnote 15 eur. „HK Nitra ste aj VY všetci! Snažíme sa naďalej zlepšovať kvalitu Vašich zážitkov na zápasoch. Za posledné dva roky sme aj v spolupráci s mestom štadión skultúrnili, či už novými mantinelmi, fasádou, zateplením, vzduchotechnikou, sociálnymi zariadeniami, novým osvetlením, svetelnými efektami, modernizujú sa skyboxy. Do začiatku novej sezóny by už mal byť hotový turniketový systém a nová krásna kocka, ktorá posunie zážitok z hokeja o dimenziu vyššie,“ informuje nitriansky hokejový klub. Majitelia permanentiek z minulej sezóny majú predbežnú rezerváciu do 18. augusta.

Predaj permanentiek začne v pokladni na sekretariáte 2. augusta:

  • Pondelok 9,00 – 14,00 hod.
  • Utorok 9,00 – 14,00 hod.
  • Streda 9,00 – 18,00 hod.
  • Štvrtok 9,00 – 14,00 hod.
  • Piatok 9,00 – 14,00 hod.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame