Nikoleta Kováčová Správy

TIP na SOBOTU: Botanická záhrada ožije bohatým programom

Worksopy, predajcovia, divadelné predstavenie, sokoliari. Stále hľadáte program na víkend? Máme pre vás skvelé podujatie pre malých aj veľkých.

Ilustračný obrázok k článku TIP na SOBOTU: Botanická záhrada ožije bohatým programom
Zdroj: Botanická záhrada SPU v Nitre

Festival včelích produktov

Ak ešte nemáte program na víkend, Botanická záhrada SPU v Nitre má pre vás na sobotu pripravený bohatý program. Podujatie Medokvet sa začne o 9. hodine.

K dispozícii návštevníkom budú až do 17:00 odborní zamestnanci SPU v Nitre, viac ako 30 vystavovateľov, remeselníkov, umelcov, lokálnych producentov. Organizátori Medokvet charakterizujú ako festival včelích a regionálnych produktov.

Slovo pre odborníkov

Ak vás zaujíma téma meniacej sa klímy a potreby zelene v mestách, určite si nenechajte ujsť panelovú diskusiu. Predstavia sa v nej zamestnanci Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre, arboristi aj záhradní architekti. Debatovať sa bude Pod Dubmi od 13:00 h.

Zdroj: Botanická záhrada SPU v Nitre

Divadlo, workshopy aj pilates

Pripravený je aj sprievodný program: workshopy, tvorivé dielne, zážitkové degustácie, výstavy, ukážka práce sokoliarov, cvičenie, divadelné a hudobné vystúpenia.

Kompletný časový harmonogram aj s presným miestom, na ktorom sa jednotlivé aktivity budú konať, nájdete na webe Botanickej záhrady SPU v Nitre.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež:

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM