Zlatica Gregorová Hádzaná

Šalianky víťazkami medzinárodného turnaja: Najbližšie ich čaká Duslo Cup

Po letnom oddychu sa opäť roztočia kolesá športových zápolení. Do novej sezóny vybehnú šalianske hráčky HK Slovan Duslo Šaľa pod novým vedením.

Ilustračný obrázok k článku Šalianky víťazkami medzinárodného turnaja: Najbližšie ich čaká Duslo Cup
Zdroj: TASR

Bývalý tréner Michal Lukačín bude mať pod palcom hlohovecký tím a na čelo šalianskeho zasadne rodák z Vlčian Ján Packa. Nedávno sa tímu podarilo získať zlato.

Získali zlato

Vycestovali na medzinárodný turnaj do Olomouca. V rámci neho zdolali tím DHK Zora, UHC Stockerau i HC Sportu Hlohovec a vybojovali si víťazstvo.

Duslo Cup

Šaľa, charakteristická dobrou hádzanou, bude ešte pred sezónou hostiť zahraničné družstvá. Tradičným podujatím, v ktorom si zmerajú svoje sily hádzanárske tímy je medzinárodný turnaj žien Duslo Cup.

Už o niekoľko dní, od 22. do 25. augusta 2019 sa Mestská športová hala v Šali zaplní divákmi pri príležitosti ďalšieho ročníka.

„Tento rok si turnaj pripíše už dvadsiatu štvrtú kapitolu a veríme že úspešnú pre naše dievčatá, ktoré obhajujú víťazstvo z posledného ročníka. Turnaj Duslo Cup sa stáva súčasťou stredoeurópskej hádzanej o čom svedčí fakt, že sme museli odmietnuť niektoré družstvá, aby sme ho stihli odohrať. Aj tak sa už natiahol na štyri hracie dni,“ uvádza klub na svojom webe.

Účastníci & program

Účasť v Šali potvrdili: HK Slovan Duslo Šaľa - Slovensko, DHK Zora Olomouc - Česká republika, Korona Kielce - Polsko, SPR Jks Jaroslaw - Polsko a UHC Stockerau - Rakúsko

Štvrtok 22.8.

18:00    Šaľa   -   Jaroslaw

Piatok 23.8.

16:00    Olomouc   -   Jaroslaw

18:00    Šaľa   -   Kielce

Sobota 24.8.

10:45    Stockerau   -   Olomouc

12:30    Jaroslaw   -   Kielce

17:45    Šaľa   -   Olomouc

19:15    Stockerau   -   Kielce

Nedeľa 25.8.

  9:00    Jaroslaw   -   Stockerau

10:45    Olomouc   –   Kielce

12:30    Stockerau   -   Šaľa

 14:00   Vyhodnotenie a ukončenie turnaja

Foto: ilustračné  

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM