Zlatica Gregorová Rôzne

Psí miláčikovia sú opäť tu: Pre ktorého sa rozhodnete vy? FOTO

Pracovníci OZ Zatúlané psíky Šaľa neochvejne pomáhajú zvieratám. Starajú sa im o dobrý spánok, stravu aj zdravotné ošetrenie.

Ilustračný obrázok k článku Psí miláčikovia sú opäť tu: Pre ktorého sa rozhodnete vy? FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Útulkáčov niekto neľútostne vyhodil z domu, alebo sa ich majitelia nemôžu z rôznych dôvodov starať o svojich psích miláčikov. V takej situácii sú naporúdzi dobrí ľudia, ktorým nie je osud chlpáčov ani trochu ľahostajný. Aby každý z nich našiel nový domov s dobrou opaterou, podáva pomocnú ruku aj náš portál. I tentoraz vám prinášame psích adeptov, medzi ktorými je iste aj váš budúci člen rodiny.

Rýchly kontakt

Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

V našej fotogalérii nájdete aktuálnych adeptov na osvojenie. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa.

Veterinárna opatera

Každý chlpáč je veterinárne ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom. Všetci sú očkovaní, čipovaní a podľa veku a potreby aj kastrovaní. V útulku majú svoj dočasný priestor s opaterou, avšak, najlepšie im bude u vás doma. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

LILA zrazilo auto. Má zlomenú labku aj panvu, Lilo v takomto stave po operácii čaká na svoju záchranu v útulku. Tak neváhajte a zoberte si ho domov, nech rýchlo vyzdravie a budete si môcť užívať spoločné chvíle.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Staručký BEN má viac než 16 rokov a takisto ostal na sklonku života bez domova. Pre Bena hľadáme domov na dožitie.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

EDO sa našiel v neďalekej dedine. Do útulku nesmie a na polícii nemôže takisto ostať, preto Eddiemu hrozí utratenie. Domov hľadá urgentne!

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Ďalším psím adeptom na adopciu je nádherný nemecký hrubosrstý STAVAČ. Bohužiaľ, aj takýto psíci sa dostanú do životnej núdze. Pre mladého puberťáka hľadáme domov.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

LAVIA je nádherné odrastené šteniatko farby vlka. Lavia bola doteraz stále zavretá v klietke, v útulku si užíva voľnosť pohybu. Domov to však aj tak nenahradí a tak si pre ňu príďte čo najskôr. Iste neoľutujete.

Psí miláčikovia sú opäť tu: Pre ktorého sa rozhodnete vy? FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM