Zlatica Gregorová Rôzne

Chlpáči vás čakajú: Zoberte si útulkáča domov, FOTO

V spolupráci s OZ Zatúlané psíky Šaľa vám ponúkame adeptov na nový domov. Spoločníci na štyroch labkách sa uchádzajú o vašu priazeň.

Ilustračný obrázok k článku Chlpáči vás čakajú: Zoberte si útulkáča domov, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

O niektorých miláčikov sa už nemôžu starať ich pôvodní majitelia, alebo psíci zutekali zo zlých životných podmienok. Všetci by chceli žiť v príjemnej domácnosti, kde by sa o nich majiteľ s láskou staral. Chlpáči vám dobrú starostlivosť mnohonásobne odplatia svojou spoločnosťou. Tak neváhajte a vyberte si svojho nového člena domácnosti.

Vyberte a volajte

V našej fotogalérii nájdete aktuálnych adeptov na osvojenie. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa a psík je váš. Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Odborná starostlivosť

Všetky psíky, ktoré sú v šalianskom útulku, sú ošetrené proti vonkajším a vnútorným parazitom, očkované, čipované a podľa veku a potreby aj kastrované. Majú pravidelnú starostlivosť, výbeh a každý z nich svoje miesto s pelieškom. Každý z nich potrebuje už len láskavý domov s dobrou opaterou. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

CHARLOTTE je miláčik a zlatíčko, je to odrastené šteniatko, asi 10 mesačné, a aktuálne je zavretá v odchytovom koterci, kde ale veľmi narieka. Charlottka miluje ľudí, má prekrásnu ligotavú srsť a tam, kde aktuálne je, sa veľmi trápi. Pomohla by jej aj domáca opatera. Už na vás netrpezlivo čaká.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

LAURELA A HARDYHO sme vám už predstavovali ako malé, dvojmesačné šteniatka. Teraz sa opäť uchádzajú o vašu priazeň, už ako dospeláci. Nikto si ich zatiaľ nevybral, hoci sú to správni psíci do koča i do voza. Tak si ich zoberte domov, nech máte spolu veselší život.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

ARES je kríženec ratlíka, má asi 7–8 kg. Toto drobné psíča miluje ľudí, neznáša však iné psíky. Z tohoto dôvodu svoj čas v útulku trávi stále sám, zavretý v koterci alebo v menšom výbehu. Aj on by sa potešil dočasnej opatere, kde by mal život krajší a predovšetkým, pestrejší. On nič zlé neurobil, je aký je, proste je vhodný ako jediný psíček do domácnosti.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

BAILEY je čosi ako vlčiačik na krátkych nôžkach. Je skutočne rozkošný psík a dokonalý spoločník. Má hygienické návyky a miluje hladkanie, spoločnosť a aj iné psíky. Bailey sa vrátil z adopcie po takmer dvoch rokoch, teraz mu končí aj dočasná opatera…tento milujúci psíček o chvíľu skončí priamo z perín v útulku a vôbec nechápe, čo zlé urobil a prečo sa mu takéto niečo opätovne stalo :( .

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

LORDÍK sa veľmi dlho túlal opustený, kým sa ho podarilo chytiť. Je to ale ten najmilší, najposlušnejší drobný strapáčik, veľmi rozumný a chápavý, ktorý si zaslúži ten najlepší domov. Lord nie je rád sám a chcel by už niekomu patriť. Napriek šedivej briadke má tento fešák iba rok a pol a celý svoj život pred sebou.

Chlpáči vás čakajú: Zoberte si útulkáča domov, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM