Anton Hrachovský Šport

Novozámčania zvíťazili v rozhodujúcom dueli: Vo finále ich čakajú Bánovce

Futsalisti Nových Zámkov zvládli aj svoj tretí semifinálový duel proti Kanianke. V hale Milénium mali diváci o zábavu postarané.

Ilustračný obrázok k článku Novozámčania zvíťazili v rozhodujúcom dueli: Vo finále ich čakajú Bánovce

Svedkami až 12 gólov boli diváci v treťom semifinále proti Kanianke. Vďaka výhre 7:5 sa podarilo hráčom MŠK Nové Zámky postúpiť do finále 2. SLF – Openligy, kde sa stretnú s FK Orion Tip Bánovce nad Bebravou.

Domáci pritom nežačali ideálne, keď v 11. minúte prehrávali už 0:2. Do konca prvého polčasu sa im však podarilo vyrovnať. Trojgólovým hrdinom stretnutia bol kapitán Nových Zámkov Adam Bombicz.

V konečnej tabuľke play off obsadili Zámčania druhú priečku, o skóre za Bánovcami nad Bebravou, s ktorými sa stretnú vo finále. Prvý duel je na programe v piatok 8. februára 2019 v ŠH Milénium.

MŠK Nové Zámky – Futsal Team Kanianka 7:5 (2:2)

Góly: 15. Gelle, 20., 47., 48. Bombicz, 26. Varga, 34. Kosztolányi, 45. Vašek – 1. Belanec, 11., 27. Kopál, 33. Fazika, 43. Kalina

Zostavy:

MŠK Nové Zámky: Blaškovič, Lengyel, Vašek, Bombicz, Druga, Kosztolányi, Molda, Petík, Csief, Hatala, E. Horáček, Varga, Gelle

Futsal Team Kanianka: Jantoška, Rybár, Belanec, Hološka, Kalina, Kôstka, Kopál, Čampiš, Radošinský, Fazika, Svitek

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.