Tlačové správy

Výherný deň Kinekus Nitra - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži! Kinekus pokračuje v šnúre úspešných akcií s názvom „Výherný deň Kinekus” tentokrát v Nitre.

Ilustračný obrázok k článku Výherný deň Kinekus Nitra - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!
Zdroj: Kinekus

Pri príležitosti 4. výročia otvorenia predajne v našom meste zažijete už v sobotu 16. septembra od 8:00 – 18:00 skvelý rodinný deň plný úžasných prekvapení, v predajni Kinekus Nitra, Bratislavská 35 – oproti Möbelixu.

Počas celého výherného dňa Kinekus budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad šašo s balónovými kreáciami, detský kútik s omaľovánkami a chýbať nebude ani náš maskot sliepka Klotilda v nadživotnej veľkosti. Aj dospelí si však určite prídu na svoje. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaž, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánok s najnovším sortimentom. Za akýkoľvek nákup bude každý zákazník odmenený aj poukážkou na ďalší nákup v hodnote dvoch eur.

Zdroj: Kinekus

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate alebo chutnej domácej klobáse s čapovanou kofolou. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o záhradné kreslo ZOE v hodnote 142,99 € alebo ďalšie ceny ako tanierová súprava, sada hrncov, vidly, plozkorez a vykopávač jám.

Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad detskú hojdačku, záhradné nožnice, skrutkovače, dosku na krájanie, panvicu, ale aj plyšovú klotildu alebo knihu plnú užitočných rád. K tomu všetkému dostanete aj možnosť dobre sa najesť.

Zdroj: Kinekus

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v Kinekus Nitra, Bratislavská 35. Výherný deň Kinekus bude prebiehať už od 8:00 – 18:00. Ak ešte stále premýšľate kam pôjdete cez víkend 16.9., zavítajte do Kinekusu, kde zažijete radosť z užitočných vecí a pritom máte program pre celú rodinu.

Viac informácií získate na tejto stránke.

Zdroj: Kinekus

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Kinekus
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM