Rastislav Búgel Rôzne Rôzne

Nitru poznáme ako vlastnú dlaň: Čo však fakty o Topoľčanoch, trúfnete si?

Topoľčany. Mesto, ktoré mnohí z nás poznajú hlavne vďaka pivovaru a neďalekému rekreačnému areálu Duchonka. Ako dobre ho však poznáte? Overiť si to môžete v našom kvíze o základných faktoch o Topoľčanoch. Stačí pár kliknutí a zistíte, ako na tom ste...

Ilustračný obrázok k článku Nitru poznáme ako vlastnú dlaň: Čo však fakty o Topoľčanoch, trúfnete si?
Zdroj: Dnes24.sk

Len pred nedávnom sme spustili kvíz o notoricky známych faktoch o Nitre. Určite ho mnohí z vás zvládli. Skúste sa otestovať aj na neďalekých Topoľčanoch. Otázky tiež nie sú ťažké.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Tak poďte do toho :)

Hrajte tu: Základné fakty, ktoré by ste o Topoľčanoch mohli vedieť

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, ako dobre poznáte Svätoplukovo námestie, nitriansku MHD, našu dominantu mesta, významné osobnosti späté s našim regiónom, či letné destinácie ako šité pre deti v Nitre a okolí.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM