Lucia Šútorová Šport Iné športy

Nitrianski volejbalisti pokračujú na víťaznej vlne: Doma zdolali Trenčín, FOTO

Na domácej pôde berú nitrianski volejbalisti výhru jednu po druhej. Podobne to bolo aj v prípade zápasu proti Trenčínu.

Zdroj: YouTube.com

Volejbaloví fanúšikovia Nitry odchádzali z domáceho zápasu opäť spokojní. Nitriansky tím pod taktovkou trénera Šalatu bol úspešný aj proti Trenčínu. Ako uvádza volejbalnitra.sk mladíci z Trenčína vyzerali ako vzdorovitý mančaft, ale domáci sa nakoniec nenechali zaskočiť a koncovky prevzali do vlastných rúk.

VKP Bystrina SPU Nitra – COP Trenčín 3:1 (-25, 19, 19, 20)

Nitra: Porubský 4, Galandák 6, Gergely 7, Kostoláni 15, Malina 6, Kašper 11, libero Ochodnický (Krajčo), striedali Marinič 10, Barbas 3, Gera 14, Százvai 0.

MVP zápasu: Boris Gera

„Nehralo sa nám úplne v pohode, v tíme máme po odchode Bencza menšiu krízu a musíme sa s tým rýchlo vysporiadať. Nemôžeme sa samozrejme ale na to vyhovárať. Dnes diváci videli celkom slušný volejbal, vyhrali sme a sme radi. Škoda len toho naťahovania času kvôli neprítomnosti rozhodcov,“ povedal Peter Kašper, kapitán Nitry.

„Domáci boli dôslednejší v podaní, preto sa nám nepodarilo uhrať koncovky. V podstate som spokojní, lebo sme odporovali Nitranom a nakoniec sa z toho vykľul dôstojný extraligový zápas. Páčil sa mi dokonca výkon druhého nahrávača Nitry Martina Barbasa, Borisa Geru a hlavne Milana Mariniča, ktorý hral aj za nás,“ dodal Peter Kalný, tréner Trenčína.

Nitrianski volejbalisti pokračujú na víťaznej vlne: Zdolali aj Trenčín, FOTO
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie