Lucia Šútorová Futbal

Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti nitrianskeho okresu

Futbalový kolotoč sa v okrese Nitra roztočí už o pár dní. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis všetkých súťaží, ktoré sa hrajú v okrese Nitra.

Ilustračný obrázok k článku Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti nitrianskeho okresu
Zdroj: Dnes24.sk

DOXXBET LIGA

19. kolov- 6.3.2016 o 14.30

  • OFK DUNAJSKÁ LUŽNÁ – FC NITRA

20. kolo – 12.3.2016 o 15.00

  • FC NITRA – FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA

21. kolo – 20.3. 2016 o 15.00

  • FC SPARTAK TRNAVA – FC NITRA

22. kolo – 26.3.2016 o 15.00

  • FC NITRA – FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA

VI. LIGA – OBFZ NR

16. kolo – 5.3.2016 O 14.30

  • FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM – OFK LUŽIANKY
  • TJ SLOVAN NITRA-CHRENOVÁ – ZDRUŽENIE FC VÝČAPY – OPATOVCE

16. kolo – 6.3.2016 o 14.30

  • FK JANÍKOVCE – FK FC JELENEC
  • OŠK LEHOTA – OFK SĽAŽANY
  • OFK BRANČ – OFK GOLIANOVO
  • TJ PROGRES SELICE – ŠK ŽITAVANY
  • TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE – TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY
  • ŠK BÁB – FC MOSAP KLASOV

17. kolo – 13. 3.2016 o 14.30

  • OFK BRANČ – ŠK BÁB
  • ŠK ŽITAVANY – TJ SLOVAN NITRA CHRENOVÁ
  • ZDRUŽENIE FC VÝČAPY OPATOVCE – FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM
  • OFK GOLIANOVO – TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE
  • TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY – TJ PROGRES SELICE
  • FK FC JELENEC – FC MOSAP KLASOV
  • OFK LUŽIANKY – OŠK LEHOTA
  • OFK SĽAŽANY – FK JANÍKOVCE

18. kolo – 19.3.2016 o 14.00

  • FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM – ŠK ŽITAVANY

18. kolo – 19.3.2016 o 15.00

  • TJ SLOVAN NITRA CHRENOVÁ – TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY

18. kolo – 20.3.2016 o 15.00

  • OŠK LEHOTA – ZDRUŽENIE FC VÝČAPY OPATOVCE
  • FK JANÍKOVCE – OFK LUŽIANKY
  • FC MOSAP KLASOV – OFK SĽAŽANY
  • TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE – OFK BRANČ
  • TJ PROGRES SELICE – OFK GOLIANOVO
  • ŠK BÁB – FK FC JELENEC

19. kolo – 27.3.2016 o 15.00

  • TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE – ŠK BÁB
  • ŠK ŽITAVANY – OŠK LEHOTA
  • TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY – FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM
  • OFK GOLIANOVO – TJ SLOVAN NITRA CHRENOVÁ
  • OFK BRANČ – TJ PROGRES SELICE
  • OFK SĽAŽANY – FK FC JELENEC
  • OFK LUŽIANKY – FC MOSAP KLASOV
  • ZDRUŽENIE FC VÝČAPY OPATOVCE – FK JANÍKOVCE

VII. LIGA – SK.A – OBFZ NR

14. kolo – 20.3.2016 – o 15.00

  • TJ DRUŽSTEVNÍK HORNÉ LEFANTOVCE – FK FC 31 JAROK
  • FK MOJMÍROVCE – FC CABAJ – ČÁPOR
  • TJ NOVÉ SADY – FK VEČA
  • TJ SLOVAN-NITRA KYNEK – ŠK RUMANOVÁ
  • OFK ŽIHÁREC – ŠK MAGNUS
  • TJ DRUŽSTEVNÍK SVÄTOPLUKOVO – ŠK HÁJSKE
  • TJ DRUŽSTEVNÍK RIŠŇOVCE – OFK ČAKAJOVCE

15. kolo – 27.3.2016 o 15.00

  • FK VEČA – TJ SLOVAN-NITRA KYNEK
  • ŠK HÁJSKE – TJ NOVÉ SADY
  • FC CABAJ-ČÁPOR – FK FC 31 JAROK
  • ŠK RUMANOVÁ – FK MOJMÍROVCE
  • TJ DRUŽSTEVNÍK RIŠŇOVCE – TJ DRUŽSTEVNÍK HORNÉ LEFANTOVCE
  • ŠK MAGNUS – TJ DRUŽSTEVNÍK SVÄTOPLUKOVO
  • OFK ČAKAJOVCE – OFK ŽIHÁREC

VII. LIGA – SK.B – OBFZ NR

14. kolo – 20.3.2016 o 15.00

  • TJ DRUŽSTEVNÍK LÚČNICA NAD ŽITAVOU – TJ ŠTART NITRIANSKE HRNČIAROVCE
  • TJ AC NOVAN NOVÁ VES NAD ŽITAVOU – OFK ČIFÁRE
  • TJ DRUŽSTEVNÍK ŽITAVCE – TJ DRUŽSTEVNÍK DYČKA
  • OFK HOSŤOVÁ – BFC OÚ-DOLNÉ OBDOKOVCE
  • FC ČECHYNCE – ŠK NITRA DOLNÉ KRŠKANY
  • TJ DRUŽSTEVNÍK VRÁBLE-HORNÝ OHAJ – TJ FC DOLNÉ ŠTITÁRE
  • FK VEĽKÝ CETÍN – FC VINODOL

15. kolo – 27.3.2016 o 10.30

  • TJ DRUŽSTEVNÍK DYČKA – ŠK NITRA DOLNÉ KRŠKANY

15. kolo – 27.3.2016 o 15.00

  • TJ ŠTART NITRIANSKE HRNČIAROVCE – OFK HOSŤOVÁ
  • BFC OÚ-DOLNÉ OBDOKOVCE – TJ DRUŽSTEVNÍK ŽITAVCE
  • TJ FC DOLNÉ ŠTITÁRE – TJ AC NOVAN NOVÁ VES NAD ŽITAVOU
  • OFK ČIFÁRE – TJ DRUŽSTEVNÍK LÚČNICA NAD ŽITAVOU
  • FK VEĽKÝ CETÍN – FC ČECHYNCE
  • FC VINODOL – TJ DRUŽSTEVNÍK VRÁBLE-HORNÝ OHAJ

VII. LIGA – SK.C – OBFZ NR

14. kolo – 19.3.2016 o 15.00

  • OFK TATRAN TOPOĽČIANKY – TJ SLOVAN JEDĽOVÉ KOSTOĽANY
  • FC VION ZLATÉ MORAVCE – ŠK VELČICE
  • ŠK NEVIDZANY – TJ DRUŽSTEVNÍK MACHULINCE
  • TJ DRUŽSTEVNÍK TEKOVSKÉ NEMCE – TJ DRUŽSTEVNÍK ČIERNE KĽAČANY
  • OFK HOSŤOVCE – FK SKÝCOV
  • ŠK ČERVENÝ HRÁDOK – TJ DRUŽSTEVNÍK OBYCE
  • TJ-FO MARTIN NAD ŽITAVOU – ŠK TESÁRSKE MLYŇANY

15. kolo – 27.3.2016 o 15.00

  • ŠK ČERVENÝ HRÁDOK – FC VION ZLATÉ MORAVCE
  • TJ DRUŽSTEVNÍK OBYCE – TJ-FO MARTIN NAD ŽITAVOU
  • ŠK TESÁRSKE MLYŇANY – TJ DRUŽSTEVNÍK TEKOVSKÉ NEMCE
  • TJ DRUŽSTEVNÍK ČIERNE KĽAČANY – OFK HOSŤOVCE
  • ŠK NEVIDZANY – FK SKÝCOV
  • TJ DRUŽSTEVNÍK MACHULINCE – OFK TATRAN TOPOĽČIANKY
  • TJ SLOVAN JEDĽOVÉ KOSTOĽANY – ŠK VELČICE

VIII. LIGA – SK.B – OBFZ NR

14. kolo – 13.3.2016 o 14.30

  • ŠK FC PAŇA – ŠK LOVCE
  • TJ DRUŽBA CHOČA – TJ LADICE
  • TJ LEV VEĽKÉ VOZOKANY – TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
  • FK OCÚ BABINDOL – OŠK BELADICE

15. kolo – 19.3.2016 o 15.00

TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE – FK OCÚ BABINDOL

15. kolo – 20.3. 2016 o 15.00

  • FO AGROTAJ TAJNÁ – ŠK FC PAŇA
  • ŠK LOVCE – TJ DRUŽBA CHOČA
  • TJ LADICE – TJ LEV VEĽKÉ VOZOKANY

16. kolo – 27.3.2016 o 15.00

  • OŠK BELADICE – TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
  • FK OCÚ BABINDOL – TJ LADICE
  • TJ LEV VEĽKÉ VOZOKANY – ŠK LOVCE
  • TJ DRUŽBA CHOČA – FO AGROTAJ TAJNÁ

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie