Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti nitrianskeho okresu
Futbalový kolotoč sa v okrese Nitra roztočí už o pár dní. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis všetkých súťaží, ktoré sa hrajú v okrese Nitra.
DOXXBET LIGA
19. kolov- 6.3.2016 o 14.30
- OFK DUNAJSKÁ LUŽNÁ – FC NITRA
20. kolo – 12.3.2016 o 15.00
- FC NITRA – FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
21. kolo – 20.3. 2016 o 15.00
- FC SPARTAK TRNAVA – FC NITRA
22. kolo – 26.3.2016 o 15.00
- FC NITRA – FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA
VI. LIGA – OBFZ NR
16. kolo – 5.3.2016 O 14.30
- FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM – OFK LUŽIANKY
- TJ SLOVAN NITRA-CHRENOVÁ – ZDRUŽENIE FC VÝČAPY – OPATOVCE
16. kolo – 6.3.2016 o 14.30
- FK JANÍKOVCE – FK FC JELENEC
- OŠK LEHOTA – OFK SĽAŽANY
- OFK BRANČ – OFK GOLIANOVO
- TJ PROGRES SELICE – ŠK ŽITAVANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE – TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY
- ŠK BÁB – FC MOSAP KLASOV
17. kolo – 13. 3.2016 o 14.30
- OFK BRANČ – ŠK BÁB
- ŠK ŽITAVANY – TJ SLOVAN NITRA CHRENOVÁ
- ZDRUŽENIE FC VÝČAPY OPATOVCE – FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM
- OFK GOLIANOVO – TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE
- TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY – TJ PROGRES SELICE
- FK FC JELENEC – FC MOSAP KLASOV
- OFK LUŽIANKY – OŠK LEHOTA
- OFK SĽAŽANY – FK JANÍKOVCE
18. kolo – 19.3.2016 o 14.00
- FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM – ŠK ŽITAVANY
18. kolo – 19.3.2016 o 15.00
- TJ SLOVAN NITRA CHRENOVÁ – TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY
18. kolo – 20.3.2016 o 15.00
- OŠK LEHOTA – ZDRUŽENIE FC VÝČAPY OPATOVCE
- FK JANÍKOVCE – OFK LUŽIANKY
- FC MOSAP KLASOV – OFK SĽAŽANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE – OFK BRANČ
- TJ PROGRES SELICE – OFK GOLIANOVO
- ŠK BÁB – FK FC JELENEC
19. kolo – 27.3.2016 o 15.00
- TJ DRUŽSTEVNÍK IVANKA PRI NITRE – ŠK BÁB
- ŠK ŽITAVANY – OŠK LEHOTA
- TJ SLOVAN ŠPP KOLÍŇANY – FC KRÁĽOVÁ NAD VÁHOM
- OFK GOLIANOVO – TJ SLOVAN NITRA CHRENOVÁ
- OFK BRANČ – TJ PROGRES SELICE
- OFK SĽAŽANY – FK FC JELENEC
- OFK LUŽIANKY – FC MOSAP KLASOV
- ZDRUŽENIE FC VÝČAPY OPATOVCE – FK JANÍKOVCE
VII. LIGA – SK.A – OBFZ NR
14. kolo – 20.3.2016 – o 15.00
- TJ DRUŽSTEVNÍK HORNÉ LEFANTOVCE – FK FC 31 JAROK
- FK MOJMÍROVCE – FC CABAJ – ČÁPOR
- TJ NOVÉ SADY – FK VEČA
- TJ SLOVAN-NITRA KYNEK – ŠK RUMANOVÁ
- OFK ŽIHÁREC – ŠK MAGNUS
- TJ DRUŽSTEVNÍK SVÄTOPLUKOVO – ŠK HÁJSKE
- TJ DRUŽSTEVNÍK RIŠŇOVCE – OFK ČAKAJOVCE
15. kolo – 27.3.2016 o 15.00
- FK VEČA – TJ SLOVAN-NITRA KYNEK
- ŠK HÁJSKE – TJ NOVÉ SADY
- FC CABAJ-ČÁPOR – FK FC 31 JAROK
- ŠK RUMANOVÁ – FK MOJMÍROVCE
- TJ DRUŽSTEVNÍK RIŠŇOVCE – TJ DRUŽSTEVNÍK HORNÉ LEFANTOVCE
- ŠK MAGNUS – TJ DRUŽSTEVNÍK SVÄTOPLUKOVO
- OFK ČAKAJOVCE – OFK ŽIHÁREC
VII. LIGA – SK.B – OBFZ NR
14. kolo – 20.3.2016 o 15.00
- TJ DRUŽSTEVNÍK LÚČNICA NAD ŽITAVOU – TJ ŠTART NITRIANSKE HRNČIAROVCE
- TJ AC NOVAN NOVÁ VES NAD ŽITAVOU – OFK ČIFÁRE
- TJ DRUŽSTEVNÍK ŽITAVCE – TJ DRUŽSTEVNÍK DYČKA
- OFK HOSŤOVÁ – BFC OÚ-DOLNÉ OBDOKOVCE
- FC ČECHYNCE – ŠK NITRA DOLNÉ KRŠKANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK VRÁBLE-HORNÝ OHAJ – TJ FC DOLNÉ ŠTITÁRE
- FK VEĽKÝ CETÍN – FC VINODOL
15. kolo – 27.3.2016 o 10.30
- TJ DRUŽSTEVNÍK DYČKA – ŠK NITRA DOLNÉ KRŠKANY
15. kolo – 27.3.2016 o 15.00
- TJ ŠTART NITRIANSKE HRNČIAROVCE – OFK HOSŤOVÁ
- BFC OÚ-DOLNÉ OBDOKOVCE – TJ DRUŽSTEVNÍK ŽITAVCE
- TJ FC DOLNÉ ŠTITÁRE – TJ AC NOVAN NOVÁ VES NAD ŽITAVOU
- OFK ČIFÁRE – TJ DRUŽSTEVNÍK LÚČNICA NAD ŽITAVOU
- FK VEĽKÝ CETÍN – FC ČECHYNCE
- FC VINODOL – TJ DRUŽSTEVNÍK VRÁBLE-HORNÝ OHAJ
VII. LIGA – SK.C – OBFZ NR
14. kolo – 19.3.2016 o 15.00
- OFK TATRAN TOPOĽČIANKY – TJ SLOVAN JEDĽOVÉ KOSTOĽANY
- FC VION ZLATÉ MORAVCE – ŠK VELČICE
- ŠK NEVIDZANY – TJ DRUŽSTEVNÍK MACHULINCE
- TJ DRUŽSTEVNÍK TEKOVSKÉ NEMCE – TJ DRUŽSTEVNÍK ČIERNE KĽAČANY
- OFK HOSŤOVCE – FK SKÝCOV
- ŠK ČERVENÝ HRÁDOK – TJ DRUŽSTEVNÍK OBYCE
- TJ-FO MARTIN NAD ŽITAVOU – ŠK TESÁRSKE MLYŇANY
15. kolo – 27.3.2016 o 15.00
- ŠK ČERVENÝ HRÁDOK – FC VION ZLATÉ MORAVCE
- TJ DRUŽSTEVNÍK OBYCE – TJ-FO MARTIN NAD ŽITAVOU
- ŠK TESÁRSKE MLYŇANY – TJ DRUŽSTEVNÍK TEKOVSKÉ NEMCE
- TJ DRUŽSTEVNÍK ČIERNE KĽAČANY – OFK HOSŤOVCE
- ŠK NEVIDZANY – FK SKÝCOV
- TJ DRUŽSTEVNÍK MACHULINCE – OFK TATRAN TOPOĽČIANKY
- TJ SLOVAN JEDĽOVÉ KOSTOĽANY – ŠK VELČICE
VIII. LIGA – SK.B – OBFZ NR
14. kolo – 13.3.2016 o 14.30
- ŠK FC PAŇA – ŠK LOVCE
- TJ DRUŽBA CHOČA – TJ LADICE
- TJ LEV VEĽKÉ VOZOKANY – TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
- FK OCÚ BABINDOL – OŠK BELADICE
15. kolo – 19.3.2016 o 15.00
TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE – FK OCÚ BABINDOL
15. kolo – 20.3. 2016 o 15.00
- FO AGROTAJ TAJNÁ – ŠK FC PAŇA
- ŠK LOVCE – TJ DRUŽBA CHOČA
- TJ LADICE – TJ LEV VEĽKÉ VOZOKANY
16. kolo – 27.3.2016 o 15.00
- OŠK BELADICE – TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
- FK OCÚ BABINDOL – TJ LADICE
- TJ LEV VEĽKÉ VOZOKANY – ŠK LOVCE
- TJ DRUŽBA CHOČA – FO AGROTAJ TAJNÁ
Foto: ilustračné