Rôzne

Hidepark opäť otvoril svoje brány: Pribudlo nové verejné ohnisko

Nitriansky Hidepark je od uplynulého víkendu opäť prístupný verejnosti.

Ilustračný obrázok k článku Hidepark opäť otvoril svoje brány: Pribudlo nové verejné ohnisko
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informovali členovia organizačného tímu, uzavretie priestorov parku je zrušené a pri dodržaní hygienických nariadení ho môžu návštevníci kedykoľvek využívať.

V priebehu posledných týždňov pribudlo v Hideparku nové verejné ohnisko, od soboty 23. mája je otvorené aj ihrisko, u-rampa i pumptrack.

„Dramaturgia kultúrneho centra začne od júla. Aktívne komunikujeme s účinkujúcimi a už teraz môžeme sľúbiť, že sa naši návštevníci môžu tešiť na obľúbené formáty ako ČIL, Koza fest, Galaxia Soul Open Air a ďalšie. Naďalej sledujeme všetky nariadenia a opatrenia, ktorým budeme všetko prispôsobovať,“ informovali organizátori na sociálnej sieti.

Hidepark vznikol v roku 2010 na brehu rieky Nitra na mieste odkaliska a pozostatkov čiernej skládky. Pôvodne mal slúžiť ako miesto pre hudobné stretnutia, dnes tu mnohí Nitrania trávia svoj voľný čas.

Okrem koncertov a kultúrnych podujatí tu návštevníci nájdu aj komunitnú záhradu, pumptrack, u-rampu, petanque, parkour, pódium, kuchynku i zázemie pre dobrovoľníkov z miestnych občianskych združení. Hidepark každoročne ponúka aj letný program zameraný na alternatívnu kultúru, šport a ekológiu.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie