LULA Kultúra

Chrenovské letné kino pokračuje: Deti sa môžu tešiť na Snehovú kráľovnú

Príjemný záver pracovného týždňa s celou rodinou môžete stráviť pod holým nebom. O výbere filmu rozhodlo hlasovanie na sociálnej sieti.

Ilustračný obrázok k článku Chrenovské letné kino pokračuje: Deti sa môžu tešiť na Snehovú kráľovnú
Foto: Monika Gécziová

Chrenovské letné kino je v plnom prúde. Prvý film ste si mohli pozrieť 28. júna v priestoroch dopravného ihriska na Chrenovej. Najbližšie sa premietanie bude konať v piatok 12. júla na Karpatskej ulici pri Žalári. Letné kino je bezplatné.

Podujatie sa začína o 19.00 hodine susedskou opekačkou. Ako informujú organizátori na sociálnej sieti, špekáčiky a slanina na opekanie budú pripravené, ale môžete si priniesť aj vlastné.

Detská diskotéka pred filmom

Pred premietaním sa najmenší môžu vyšantiť na detskej diskotéke. Letné kino štartuje o 20.30 h alebo podľa svetelných podmienok. Film si diváci mohli vybrať v ankete, ktorá prebiehala do 5. júla na FB profile udalosti. Najväčší počet hlasov získal animovaný film Snehová kráľovná: Tajomstvo ohňa a ľadu.

Letné kino je súčasťou projektu Chrenová žije, ktorý prostredníctvom 12 kultúrnych podujatí podporí život na sídlisku. Organizátorom je neformálna skupina Tormošani. Projekt získal finančnú podporu v grantovom projekte Mením Moje Mesto.

Vo videu si môžete pozrieť ako vyzeralo prvé premietanie za vysvedčenie!

Foto: ilustračné

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie