LULA Šport

Agrokomplex čakajú bežecké preteky: Zúčastniť sa môžu malí i veľkí športovci

V nedávno otvorenom športovom areáli na Agrokomplexe sa bude konať prvý ročník bežeckých pretekov. Najdlhšia trať má 10 kilometrov.

Ilustračný obrázok k článku Agrokomplex čakajú bežecké preteky: Zúčastniť sa môžu malí i veľkí športovci
53
Galéria
Zdroj: Rastislav Búgel

V auguste otvorili na výstavisku Agrokomplex nový športovo-oddychový Relax Park o rozlohe vyše 2000 štvorcových metrov. Jeho súčasťou je aj asfaltová športová trať dlhá viac ako dva kilometre.

Nová športová zóna bude 21. septembra hostiť bežecké preteky. Pôjde o 1. ročník podujatia Beh Agrokomplexom.

Bežeckého podujatia sa môžu zúčastniť všetky vekové aj výkonnostné kategórie. Pretekári si môžu odbehnúť 5 alebo10 kilometrovú trať Agrokomplexom. Pre najmenších je pripravená trať dlhá 200 až 1200 metrov.

Ceny pre víťazov

„Pre všetkých zaregistrovaných je pripravený štartovný balíček s darčekmi od sponzorov, v cieli bude na bežcov čakať občerstvenie. Navyše, traja najlepší spomedzi mužov a spomedzi žien, ktorí zdolajú najdlhšiu 10-kilometrovú trať, získajú aj finančnú odmenu vo výške 100, 50 a 30 eur,“ lákajú organizátori.

Prezentácia na preteky bude prebiehať v deň konania pretekov, 21. septembra, v areáli Relax Parku Agrokomplex o 12.00 hod. Vstup pre bežcov a verejnosť bude zabezpečený cez bránu B3. Výsledky pretekov vyhlásia o 18.30 h.

„Prihlásenie je možné na mieste, alebo tak urobte na www.sportsofttiming.sk do 18. septembra 2019 do 23:59 hod. za výhodnejších podmienok,“ informujú organizátori.

Ako to vyzeralo počas otvorenia areálu Relax Parku si pozrite vo videu!

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie