Zakopnutie FC Nitra: Zápas futbalistom podľa predstáv nevyšiel

Nitrianski futbalisti sa predstavili na trávniku Šamorína. Stretnutie napokon podľa predstáv nedopadlo.

Ilustračný obrázok k článku Zakopnutie FC Nitra: Zápas futbalistom podľa predstáv nevyšiel

Sobota 6.augusta priniesla druhé kolo druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku. V tom prvom sa nitrianskym futbalistom podarilo na domácom trávniku zdolať Banskú Bystricu presvedčilo 4:1. Futbalisti spod Zobora tak cestovali do Šamorína poriadne nabudení.

To im však napokon nebolo nič platné. Najprv sa v 31.minúte presadil domáci Leonel Adrian Auban a Nitra mala čo doháňať. Do konca prvého dejstva sa už skóre nemenilo. Stalo sa tak až v 66.minúte upravil na konečných 2:0 pohľadom domáceho celku Peterson Silvino Da Cruz.

FC ŠTK 1914 Šamorín – FC Nitra 2:0 (1:0)

Môže vás zaujímať: Skvelý štart do futbalovej sezóny: Nitra nedala šancu Banskej Bystrici