Rôzne

Z Nitry vlakom priamo do thermalparku: Užite si výlet s výhodným aquapassom

Horúce letné dni si môžete spríjemniť skvelým výletom. A navyše, auto môžete pokojne nechať doma.

Ilustračný obrázok k článku Z Nitry vlakom priamo do thermalparku: Užite si výlet s výhodným aquapassom
Zdroj: TASR/Edmund Örzsik

Spiatočný lístok na vlak, celodenný vstup do Thermalparku Dunajská Streda a bezplatnú autobusovú dopravu medzi železničnou stanicou a aquaparkom ponúka v jednom balíku Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trnavský kraj v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu (OOCR) Žitný ostrov a jej členom Thermalpark Dunajská Streda. Informovala o tom Adriána Lizoňová z KOCR Trnavský kraj.

Tip na výlet

Týmto produktom nadväzuje na svoje predchádzajúce aktivity, ktorými prepája okolité kraje a prináša ich obyvateľom možnosť objavovať známe aj menej známe miesta.

„Vďaka spojeniu viacerých partnerov sa podarilo vytvoriť túto zľavnenú a veľmi výhodnú cenu za balíkový produkt, ktorý je zameraný na spoznávanie a rozvoj destinácie Žitný ostrov. Táto destinácia je známa svojou výbornou gastronómiou a vďaka jednému lístku je skvelým tipom na celodenný výlet,“ uviedol predseda KOCR Trnavský kraj Pavol Kalman.

Prečítajte si tiež

Celodenný vstup

Ako doplnil, vlak je ekonomicky výhodný spôsob cestovania, ktorý je zároveň zodpovedný k životnému prostrediu.

Zo smeru Bratislava hlavná stanica, Nové Zámky, Kúty, Trnava, Nitra, Komárno a Štúrovo, so spiatočným lístkom zakúpeným v pokladnici na železničnej stanici, získajú cestujúci celodenný vstup do aquaparkov s termálnou vodou.

„Po príchode vlaku na železničnú stanicu v Dunajskej Strede môžu cestujúci vo vybraných časoch využiť bezplatnú autobusovú dopravu do aquaparku a aquapassom sa preukážu pri vstupe do Thermalparku,“ doplnila Lizoňová.

Dospelý zaplatí za balíček 13 eur, zľavnený stojí 9 eur (dieťa, žiak/študent, senior od 62 rokov, ŤZP, ŤZP-S). Cena zahŕňa spiatočný vlak + celodenný vstup a transfer.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Správy, ktoré hýbu Nitrou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
======= >>>>>>> c6e424c361d8f27037ade60c6234148f30c95479