Víťazná séria sa skončila: Nitra po bezduchom výkone podľahla Trenčínu, FOTO

Nitra vyhrala šesť zápasov v rade. Pozitívna bilancia je však už minulosťou.

Ilustračný obrázok k článku Víťazná séria sa skončila: Nitra po bezduchom výkone podľahla Trenčínu, FOTO
12
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Hra bez brankára

Nitrania sa v 42. minúte dostali k presilovke štyroch proti trom, keď Krivošík zblízka prekonal Valenta – 2:2. Tentoraz vydržal nerozhodný stav iba necelé tri minúty, keďže chybu hostí využil Rehuš a po jeho prihrávke Valach upravil na 3:2. Trenčania následne hrozili najmä z brejkov, no hosťom k vyrovnaniu nepomohli ani dve presilovky. V závere sa pokúsili aj o hru bez brankára, ale skóre sa už nezmenilo.

HK Dukla Trenčín – HK Nitra 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Góly: 10. Paukovček (Tybor, Mikyska), 34. Kudla (Paukovček, Nemčík), 45. Valach (Rehuš) – 33. Bajtek (Baláž, Nemec), 42. Krivošík (Hrnka). Krivošík (Hrnka). Rozhodovali: Korba, Kalina – Synek, Beniač, vylúčení: 8:1 na 2 min., navyše Švarný (Nit.) 10 min. OT za nešp. správanie, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 1452 divákov.

Zostavy:

HK Dukla Trenčín: Bowns – Lemcke, Kudla, E. Švec, Starosta, Crinon, Nemčík, Urban – Tybor, Mikyska, Bezúch – Valach, Paukovček, Honzek – Minárik, J. Švec, Beták – Krajč, Rehuš, Krajčovič

HK Nitra: Honzík – Raskob, Mezei, Nemec, Švarný, Bodák, Vitaloš, Pupák – Varga, Hrnka, Tvrdoň – Buček, Baláž, Krivošík – Molnár, Múčka, Bajtek – Volko, Drábek, Sýkora

11. kolo: HK Dukla Trenčín - HK Nitra 3:2