Víťazná séria sa skončila: Nitra po bezduchom výkone podľahla Trenčínu, FOTO

Nitra vyhrala šesť zápasov v rade. Pozitívna bilancia je však už minulosťou.

Ilustračný obrázok k článku Víťazná séria sa skončila: Nitra po bezduchom výkone podľahla Trenčínu, FOTO
12
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Lepší štart do zápasu mohli mať hostia, ale Buček v 1. minúte nedostal puk do odkrytej bránky. Potom prevzali taktovku „vojaci,“ ktorí boli v prvej časti strelecky aktívnejší. Hostia ešte prvé oslabenie v 3. minúte ubránili, následne nepotrestali faul Nemčíka, no druhú presilovku už Trenčín využil.

V 10. minúte Paukovček prekonal Honzíka, keď zužitkoval odrazený puk po akcii Tybora – 1:0.

Množstvo vylúčení

Druhá tretina priniesla viacero vylúčených a po jednom góle na každej strane. Trenčania si v 30. minúte vytvorili tlak počas presilovky, ktorú nevyužili a krátko po nej inkasovali, keď v početnej výhode hostí vyrovnal Bajtek – 1:1.

Nerozhodný stav vydržal iba 86 sekúnd, keďže Kudla dorazil strelu Paukovčeka – 2:1.

Skóre druhej tretiny sa už nezmenilo ani po niekoľkých vylúčeniach na oboch stranách či presilovky o dvoch hráčov v podaní domácich.