LULA Správy

V nitrianskej nemocnici bude prebiehať rekonštrukcia: Pripravte sa na obmedzenia

Vo Fakultnej nemocnici v Nitre budú prebiehať rekonštrukčné práce a v súčasnosti prebieha výstavba komunikačného prepoja. Pacienti musia rátať s istými obmedzeniami.

Ilustračný obrázok k článku V nitrianskej nemocnici bude prebiehať rekonštrukcia: Pripravte sa na obmedzenia
Zdroj: Dnes24.sk

Pri návšteve Fakultnej nemocnice v Nitre rátajte v najbližších mesiacoch s obmedzeniami. Upozornila nás na ne hovorkyňa Fakultnej nemocnice v Nitre Tatiana Timková. „Radi by sme informovali a zároveň požiadali našich pacientov, o trpezlivosť, vzhľadom na to, že od 17. marca do 5. mája 2017 budú prebiehať rekonštrukčné práce na prízemí pavilónu chirurgických disciplín, z čoho môžu plynúť isté obmedzenia,“ povedala Tatiana Timková, hovorkyňa nitrianskej nemocnica.

Skrášlia priestory

Ako spresnila Tatiana Timková, rekonštruovať sa bude spodná chodba a priestory chirurgického pavilónu. „Ide o obklad stien, výmenu svetiel, výmenu dlažby, obnovu maliarskych náterov. Hlavný zámer je skrášliť tieto priestory, zlepšiť hygienické podmienky, najmä pre väčší komfort pacientov. V prípade výmeny svetiel môžeme vravieť o šetrení energie,“ uviedla hovorkyňa nemocnice, Tatiana Timková.

Stavebné práce

Obmedzenie sa podľa slov hovorkyne týka aj parkovania v areáli nemocnice. Vodiči musia zohľadniť prebiehajúcu výstavbu komunikačného premostenia. „Zároveň kvôli prebiehajúcej výstavbe komunikačného prepoja medzi pavilónom chirurgických disciplín a novým liečebným pavilónom, by sme radi požiadali našich pacientov o disciplínu pri parkovaní a rovnako tak o trpezlivosť pri presúvaní sa motorovým vozidlom po areáli nemocnice,“ dodala hovorkyňa FN Nitra, Tatiana Timková.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie