Rastislav Búgel Rôzne

V čakárni pribudol nový dotykový panel: Informácie o spojoch a atrakciách máte na dosah ruky

Nová dotyková plocha zlepší získavanie informácií o cestovných poriadkoch a turistických atrakciách. Pribudla v čakárni autobusovej stanice.

Ilustračný obrázok k článku V čakárni pribudol nový dotykový panel: Informácie o spojoch a atrakciách máte na dosah ruky
Foto: Rastislav Búgel

Nitrianska organizácia cestovného ruchu v minulom roku začala v spolupráci s mestom Nitra podľa nového dizajnmanuálu osádzať zrekonštruované navigačné tabule v historickom centre mesta. Pribudli aj tri nové bodové označenia Kostola sv. Michala Archanjela v Dražovciach a iné.

Novinku dostala aj čakáreň pre cestujúcich na autobusovej stanici v Nitre. Nainštalovaný tu bol nový dotykový panel. „Cestujúci si tak môžu pohodlne nájsť prehľadné informácie o autobusových spojoch, zájazdoch cestovnej kancelárie NITRAVEL ako aj informácie o turistických atraktivitách v Nitre a okolí,“ informuje Nitrianska organizácia cestovného ruchu.

A to nie je všetko. Podobné panely ešte pribudnú. „V rámci rekonštrukcie autobusovej stanice v Nitre, ktorá má prebiehať počas roka 2015 pribudnú nové navigačné tabule ako rovnako aj exteriérový dotykový panel,“ informuje NOCR.

Rekonštrukcia autobusovej stanice sa odkladá. Viac sa dozviete v článku – Rekonštrukcia autobusovej stanice odložená: Počasie jej dalo STOP!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM