Šport

Úspešne reprezentovali doma i vo svete: Nitra spozná toho NAJ športovca roka

Nitra je plná talentovaných športovcov a úspešných klubov. Aj tento rok sa môžeme tešiť na vyhlásenie tých najlepších.

Ilustračný obrázok k článku Úspešne reprezentovali doma i vo svete: Nitra spozná toho NAJ športovca roka
Zdroj: Rastislav Búgel

V Nitre opäť spoznáme najlepších z najlepších. Reč je o nadaných športovcoch a športových kluboch, ktorí úspešne reprezentovali naše mesto.

Športovci i funkcionári

„Blíži sa 30. ročník oceňovania športovcov mesta Nitra za uplynulý rok,“ informuje radnica

Nominovať najlepších športovcov v jednotlivých kategóriách môžu športové kluby aj verejnosť.

Formulár nájdete po kliknutí SEM.

„V prípade záujmu je potrebné vyplniť formulár, ktorý je potrebné zaslať späť na mailovú adresu siska@msunitra.sk do 26.2.2020 (vždy v kópii na kretterova@msunitra.sk a holeckova@msunitra.sk) alebo poštou na: Mestský úrad Nitra, Štefánikova 60, 950 06 Nitra,“ dodáva mesto Nitra.

Už onedlho sa tak opäť dozvieme mená najúspešnejších juniorských a seniorských jednotlivcov a kolektívov. Na nominácie čakajú aj zdravotne znevýhodnení športovci, funkcionári, tréneri i technické športy.

S novinkou

„Šport je vec, ktorá prispieva nielen k zdraviu nás všetkých, ale ľudí aj spája, utužuje rodiny, priateľstvá aj pracovné kolektívy. Radi preto oceníme najlepších športovcov. V tomto roku sme znížili vekovú kategóriu zo 17 na 15 rokov. Teší nás, že aj medzi tínedžermi nájdeme v meste pod Zoborom množstvo takých, ktorí dokážu tráviť čas zmysluplne a popri tom urobiť niečo pre svoje telo a svoje zdravie,“ informoval Tomáš Holúbek, hovorca mesta.

Nominovať môžete športovcov, ktorí sú registrovaní v kluboch pôsobiacich v meste Nitra a dosiahli vek minimálne 15 rokov.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie