Rastislav Búgel Rôzne

TOP udalosti uplynulého týždňa: V Nitre napadol prvý sneh, očaril vás aj krásny veterán

Ďalší týždeň je za nami a s ním aj desiatky aktuálnych informácií, ktoré sme vám priniesli na webe Nitra24. Pozrite si prehľad toho, čo vás počas uplynulých sedem dní najviac zaujalo.

Ilustračný obrázok k článku TOP udalosti uplynulého týždňa: V Nitre napadol prvý sneh, očaril vás aj krásny veterán
Zdroj: Dnes24.sk

Minulý týždeň sme začali skvelou správou. Ocenenie, ktoré sa nedostáva každý deň, získali nitrianske florbalistky. Stali sa najúspešnejším ženským univerzitným tímom. Viac sa dočítate v článku – Nitrianske florbalistky s ocenením: Stali sa najúspešnejším ženským univerzitným tí­mom!

Tesne pred Vianocami sa nitrianski colníci blysli poriadnym úspechom. Pri veľkej akcii sa im podarilo zaistiť takmer 22-tisíc kusov výrobkov, u ktorých vzniklo podozrenie z porušovania práv duševného vlastníctva. Viac informácií o tejto akcii sme vám priniesli v správe – "Predvianočný záťah colníkov: Podaril sa im poriadny úlovok, zaistili tisíce fejkov! ":http://nitra.dnes24.sk/…ejkov-193748 Na cestách môžeme vidieť vskutku rôznorodé modely svetových automobiliek. Nejedno oko je už však moderných vozidiel „prejedené“. Preto sme sa rozhodli spríjemniť vám vianočné sviatky a priniesli sme vám veľký rozhovor s majiteľom krásnej historickej 50-ročnej Škody Octavia. Samozrejme nesmeli chýbať fotografie a video – Klenoty na nitrianskych cestách: 50-ročnú Octaviu jej majiteľ Martin (22) miluje!

Nitrianske PKO zažije unikátnu dávku humoru, ktorá bude mať aj prívlastok legendárna. Stretnú sa totiž na jednom mieste excelentný Jan Kraus a maestro vo svojom podaní, legenda hereckej scény na Slovensku, Milan Lasica. Viac o tomto parádnom podujatí zistíte, keď kliknete na článok – V Nitre uvidíme veľké mená: Do mesta zavíta Jan Kraus s Milanom Lasicom

Január už tradične patrí stretnutiu otužilcov. Ani 5.ročník celoslovenského stretnutia nebude výnimkou. Nitrianska Hangócka sa už teraz môže tešiť na návštevu obrovského množstva Ľadových medveďov. Čo nás čaká? Klikajte a dozviete sa viac – V Nitre sa opäť stretnú otužilci: V ľadovej vode sa okúpu začiatkom roka!

Tohtoročné sviatky radosti a pokoja sú už minulosťou. K neopakovateľnej rozprávkovej atmosfére však niečo chýbalo. Správne! Nitrianske ulice boli úplne bez snehu. Toho sme sa dočkali až v závere týždňa. Sleduj fotky a video prvého sneženia v tomto roku – Perinbaba konečne dorazila: Snehová nádielka padla na Nitru

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM