Kultúra

Richarda Müllera trápia zdravotné PROBLÉMY: Opäť PRELOŽIL svoj koncert v Nitre!

Richard Müller chcel potešiť fanúšikov v Nitre. Po prvom preložení plánovaného koncertu však opäť prišli nepríjemné správy.

Ilustračný obrázok k článku Richarda Müllera trápia zdravotné PROBLÉMY: Opäť PRELOŽIL svoj koncert v Nitre!
Zdroj: Facebook.com/Richard Müller , Pexels.com

Obľúbený hudobník Richard Müller pripravil sériu koncertov pod názvom Richard MÜLLER ´22 TOUR. Jeden z koncertov mal potešiť aj fanúšikov z Nitry a okolia.

Najprv ich skolila chrípka

Na 11. decembra bolo plánované vystúpenie v nitrianskom PKO. Dva dni pred jeho konaním však spevák priniesol nepríjemnú správu. „Bohužiaľ aktuálna chrípková epidémia neobišla ani náš kolektív a od dnes musíme zaľahnúť a liečiť sa. Najbližšie koncerty sa prekladajú,“ napísal 9. decembra na sociálnej sieti.

Náhradný termín koncertu bol stanovený na 19. januára, pričom vstupenky ostávajú v platnosti. Vystúpenie v Nitre je však, zdá sa, zakliate.

Prečítajte si tiež

Ďalšie presunutie

Richard Müller opäť dva dni pred plánovaným koncertom v nitrianskom PKO priniesol nepríjemné správy. Na sociálnej sieti zverejnil fotografiu, na ktorej sedí s obviazanou nohou na invalidnom vozíku v čakárni u lekára.

„Je mi veľmi ľúto že už druhýkrát musíme prekladať koncerty, ale moja noha je momentálne v stave, že na nej nemôžem ani stáť a dokonca ani sedieť…,“ napísal Müller.

O presunutí koncertu medzičasom informovalo aj PKO v Nitre. Konať sa má 12. februára.

„Milí naši priaznivci, mrzí nás táto situácia, nie všetkým "nehodám“ sa dá vopred zabrániť," píše Richard Müller.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Správy, ktoré hýbu Nitrou

Milí priatelia Je mi veľmi ľúto že už druhýkrát musíme prekladať koncerty, ale moja noha je momentálne v stave, že na nej nemôžem ani stáť a dokonca ani sedieť... Váš Richard

Posted by Richard Müller on Tuesday, January 17, 2023
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM