Pred nami je predĺžený víkend: Takáto je ponuka podujatí v Nitre

Užite si predĺžený víkend pod Zoborom. Dopriať si budete môcť športové aj kultúrne zážitky.

Lucia Šútorová
Ilustračný obrázok k článku Pred nami je predĺžený víkend: Takáto je ponuka podujatí v Nitre
Zdroj: TASR

Hokejový zápas Nitra – Zvolen

17. novembra o 17.00 h, Nitra Aréna – Zimný štadión

Predĺžený víkend môžu hokejoví fanúšikovia odštartovať na zimnom štadióne. Hokejisti HK Nitra privítajú na domácom ľade súpera zo Zvolena.

Verejné korčuľovanie na Zimnom štadióne

17, 18. a 19. novembra, Zimný štadión – vedľajšia ľadová plocha

V piatok sa bude môcť na zimnom štadióne korčuľovať v čase od 13.45 do 15.15 h, v sobotu od 15.30 do 17.00 h a v nedeľu od 14.00 do 15.30 h.

STROY (CZ) / ASENTH (SK) / SENDWITCH (CZ) / BULLET

17. novembra o 20.00 h, Frankie Rock Club

Nič nevystihuje slobodu viac ako hudba, zvláda všetky jej nálady a farebnosť. A nosnou témou tohto mini tour bude práve sloboda. No a samozrejme láska a …, lebo v daný víkend si pripomíname krehkosť našej demokracie.

Príbehy Nežnej revolúcie očami detí

17. novembra o 19.30 h, Fotogaléria Trafačka

Texty z novinových článkov zachytávajú kľúčové udalosti československej histórie, ktoré prežívali tí najmenší. Čítajú študenti divadelného štúdia Súkromnej umeleckej školy ARS STUDIO. Medzitým budete počuť pieste z tej doby v podaní Ľubice Šulíkovej a Števa Haládika. Súčasťou večera bude výstava fotografií z novembrových udalostí v Nitre.

Noc divadiel

18. novembra, Nitra

Do Noci divadiel sa zapojí aj nitrianske Divadlo Andreja Bagara. V programe nazrieme do divadelného zákulisia s inscenovanou prehliadkou Nepovolaným vstup zakázaný a zaspomíname si na výnimočného Jozefa Bednárika a jeho dlhoročné pôsobenie v nitrianskom divadle.

JAZZ&POP by KRISTÍNA UHLÍKOVÁ & JURAJ JANÍK

18. novembra o 21.00 h, WineBar Nitra

Jesenný, hudobný pop&jazz koncert v podaní krásnej a talentovanej speváčky/hudobníčky Kristínky Uhlíkovej. Predstaví svoj spev a zahrá na husliach v doprovode so svojím klaviristom Jurajom Janíkom. Vstupné 3 eurá.

Futbalový zápas FC Nitra vs. FK Senica

18. novembra o 14.00 h, Futbalový štadión FC Nitra

Na svoje si prídu aj futbaloví priaznivci. V sobotu budú môcť sledovať zápas na domácom trávniku medzi Nitrou a Senicou.

Verejné korčuľovanie na Klokočine

19. novembra od 9.00 do 11.00 h a od 13.00 do 15.00 h, Hokejová hala Klokočina

pre nadšencov rekreačného korčuľovania bude v nedeľu otvorená aj Hokejová hala na Klokočine. Vstupné: dospelí 2 eurá, deti do 15 rokov 1 eur.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame