Krimi

Policajti strieľali na unikajúce vozidlo: Vodič utiekol, muži zákona pátrajú

Policajti chceli zastaviť podozrivé vozidlo. Napokon museli použiť služobnú zbraň.

Ilustračný obrázok k článku Policajti strieľali na unikajúce vozidlo: Vodič utiekol, muži zákona pátrajú
6
Galéria

Muži zákona informovali, že policajná hliadka z Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vrábľoch bola vyslaná na preverenie nebezpečne jazdiaceho vozidla v smere z Janíkoviec na Čechynce.

„V tejto obci policajti podozrivé vozidlo spozorovali a snažili sa ho zastaviť. Na výzvy policajnej hliadky na zastavenie vozidla vodič nereagoval a naďalej nebezpečne kľučkoval pomedzi inými vozidlami,“ informuje nitrianska polícia na sociálnej sieti.

V obci Malý Cetín malo prenasledované vozidlo odbočiť do vedľajšej ulice vedúcej k rieke Nitra.

Napriek použitým viacerým výzvam však vodič nezastavil. „Policajti preto pristúpili k použitiu služobnej zbrane na zastavenie vozidla. V ulici, kde nebol žiadny chodec ani iné auto, vystrelili na prenasledované BMW s bratislavským evidenčným číslom štyri výstrely,“ informujú muži zákona.

Ako však dodáva polícia, ani to však vodiča nezastavilo a prenasledované auto pokračovalo v bezohľadnej a agresívnej jazde.

„Následne vodič auto odstavil pri rieke a z miesta ušiel. Pátranie po vodičovi v okolí rieky Nitra viacerými policajnými hliadkami bolo negatívne,“ informuje polícia.

Ako dodávajú muži zákona: „Polícia okolnosti prípadu vyšetruje ako prečin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Pri prenasledovaní vozidla nebol nikto zranený. Po páchateľovi naďalej polícia pátra.“

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nitry a okolia.

Policajti použili na zastavenie vozidla zbraň: Vodič utiekol
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie