Lucia Lauková Rôzne

V tomto roku nás v Nitre čakajú obľúbené trhy a jarmoky: Predajcovia sa na ne môžu prihlásiť už teraz

V Nitre nebudú chýbať ani tento rok obľúbené jarmoky či trhy. Predajcovia sa na ne, už môžu prihlasovať.

Ilustračný obrázok k článku V tomto roku nás v Nitre čakajú obľúbené trhy a jarmoky: Predajcovia sa na ne môžu prihlásiť už teraz
Zdroj: Dnes24.sk

O možnosti prihlásiť sa na nitrianskej jarmoky a trhy, ktoré sa budú konať tento rok informovalo mesto Nitra na svojomm webe. Prvý z jarmokov, na ktorý sa môžeme tešiť bude Nitriansky jarmok. Koná sa v rámci Cyrilo-metodských slávností. Prebiehať bude v termíne od 2. do 3. júla. Prihláška je určená len pre remeselníkov. Ako informuje mesto Nitra na svojom webe uzávierka prihlášok bude už 3.júna. Ďalším obľúbeným podujatím sú Chrenovské stánky. Na tie sa môžeme tešiť od 19. do 21. augusta. Remeselníci môžu posielať prihlášky do 29. júla.

Koncom leta samozrejme nebude chýbať Klokočinský jarmok. Tento rok bude v dňoch od 26. do 28. augusta. S prihláškami tiež netreba otáľať. Poslať prihlášku by ste mali do 8. júla. Prihlasovať sa už môžete aj na Vianočné trhy. Tie začnú 27. novembra a potrvajú tradične do 23. decembra. V tomto prípade je uzávierka prihlášok 7. októbra.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM