Zlatica Gregorová Iné športy

Vianočný beh Šaľou už onedlho: V cieli na vás počká punč a super pocit!

Po roku sa opäť v našom meste ponúka príležitosť príjemne si zašportovať. A to tesne pred najkrajšími sviatkami v roku.

Ilustračný obrázok k článku Vianočný beh Šaľou už onedlho: V cieli na vás počká punč a super pocit!
Zdroj: Peter Pollak

6.ročník podujatia

Vlaňajšie podujatie sa skončilo úspešne s veľkou účasťou a veľmi dobrou atmosférou. Tento rok v našom meste odštartujú už 6. ročník Vianočného behu Šaľou. Odbehnúť 4,7 kilometrovú trať môže ktorákoľvek žena či muž bez rozdielu veku.

S chuťou

Na trať v centre mesta budete môcť vybehnúť tesne pred Vianocami – 22. decembra 2018 o 15.00 hod. Organizátori z Rada Šport, o. z. sa už teraz tešia na vašu účasť:„Srdečne pozývame všetkých priaznivcov behu, aby si z chuti zabehali počas tohto krásneho zimného predvianočného obdobia.“

Ako riaditeľ pretekov Tomáš Mészáros informuje, bežať sa bude opäť bez štartovného a časomiery a okrem toho, pretekári štartujú na vlastné nebezpečie.

Podľa pravidiel

Preteká sa podľa pravidiel atletiky. Preteky sa konajú bez vylúčenia cestnej premávky so sprievodným vozidlom a vytvorením organizačno – riadiacich bodov na križovatkách náležite poučenými osobami,“ informujú organizátori podujatia.

Trasa Vianočného behu

Keďže tento beh je výnimočný a len tak pre radosť, okrem iného na účastníkov v cieli bude čakať odmena v podobe vianočného punču. Podľa propozícií podujatia, bežci vyštartujú z pešej zóny v Šali podľa toho, kto sa kedy na štart dostaví. Rada Šport , o. z. prichystala nasledovnú trať:

ŠTART- Pešia zóna – Hlavná – Jesenského – Jazerná – Dolná – Družstevná – Vinohradnícka – Nábrežná – Mostová – Nová CMZ (fontána, kaštiel) – Hlavná – Pešia zóna – CIEĽ

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM