Zlatica Gregorová Rôzne

Veľkonočný víkend je tu: Čím si ho môžete spríjemniť v Šali?

Milovníci jarných sviatkov sa už tešia. Veľký piatok je tu a tak je načase poriadne si oddýchnuť.

Ilustračný obrázok k článku Veľkonočný víkend je tu: Čím si ho môžete spríjemniť v Šali?
Foto: Zlatica Gregorová

V našom meste máte možnosť zabehnúť do kina a pozrieť si najnovšie filmové hity pre deti aj dospelých. Fanúšikovia futbalu majú šancu podporiť domáci klub na večianskom štadióne.

ŠPORT

Prívrženci kopačiek sa už iste nevedia dočkať, kedy ich tím vybehne na zelený trávnik. Športové popoludnie na vás čaká v najbližšiu sobotu.

FUTBAL

20. apríl 2019, 16.00 hod., FK Veča

Oblastný futbalový zväz Nitra

VI. liga ObFZ NR 

FK Betonáris Šaľa – FK Veľký Cetín

KINOTIPY KINA ŠAĽA

20.apríl 2019, 20.00 hod.

Hellboy (Hellboy)

Hrajú: David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Sasha Lane, Mario de la Rosa  •  Réžia:Neil Marshall  •  Scenár: An­drew Cosby

Obľúbený temný hrdina Hellboy sa vracia na plátna kín v plnej paráde. Pod hlavičkou ÚPVO (Úradu pre paranormálny výskum a obranu) sa vydáva do Londýna, kam sa zo záhrobia vrátila obávaná čarodejnica Nimue. „Krvavá Kráľovná“ potrebuje nabrať silu, pretože v dávnych dobách ju zabil samotný kráľ Artuš a kusy jej rozštvrteného tela ukryl v rôznych častiach Anglicka. Hellboy teraz musí zabrániť, aby Nimue na svet ľudí zoslala smrtiacu morovú ranu. Rohatý cynik má našťastie po svojom boku nevlastného otca, profesora Trevora Bruttenholma, a kamarátku Alice, mimoriadne nadané médium. Spolu s nimi odhalí šokujúcu pravdu o svojom pôvode i o tom, aké je jeho skutočné poslanie.

20.apríl 2019, 20.00 hod.

After: Bozk(After)

Hrajú: Hero Fiennes-Tiffin, Hero Fiennes-Tiffin, Josephine Langford, Josephine Langford, Selma Blair, Jennifer Beals, Selma Blair, Jennifer Beals, Peter Gallagher, Meadow Williams, Peter Gallagher, Jessica Barth, Meadow Williams, Jessica Barth, Samuel Larsen, Inanna Sarkis, Samuel Larsen, Dylan Arnold, Inanna Sarkis, Dylan Arnold, Rebecca Lee Robertson, Rebecca Lee Robertson, Swen Temmel, Pia Mia, Swen Temmel, Pia Mia  •  Réžia: Jenny Gage, Jenny Gage  •  Podľa predlohy: Anna Todd  •  Scenár: Susan McMartin

Tessa je slušne vychované dievča, ktoré randí s milým, spoľahlivým chlapcom. V živote má jasný cieľ, ambície a matku, ktorá dohliada, aby to tak zostalo. Lenže hneď v prvý deň na vysokoškolskom internáte narazí na Hardina, chalana so strapatými hnedými vlasmi, sebavedomým britským prízvukom, s pírsingom v pere a ten jej nabúra všetky ideály, v ktoré dovtedy verila… Knižný bestseller a fenomén sa dočkal filmového spracovania!

20.apríl 2019, 16.00 hod.

PRINC KRASOŇ (Charming)

Réžia: Ross Venokur  •  Hrajú: Wilmer Valderrama, Ashley Tisdale, Demi Lovato, Tara Strong, John Cleese, Jim Cummings, Jillian Bell, Sia, Avril Lavigne, Steve Aoki, Keyshia Cole

Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do Princa Krasoňa. Ešte keď bol malý chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zaľúbi. Aby prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny o ktorom ani netuší, že to v skutočnosti dievča Lenore, prezlečené za chlapca a jediné dievča v krajine na ktorú kliatba neplatí. Rozprávka od tvorcov Shrek prinesie vtipný príbeh pre celú rodinu o odvážnych a správnych rozhodnutiach či pravej láske..

Vstupné: 5€

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM