Zlatica Gregorová Rôzne

Útulkáči už netrpezlivo čakajú: Dáte nový domov psiemu spoločníkovi? FOTO

I tentoraz sa vám prihovárame spolu s pracovníkmi OZ Zatúlané psíky Šaľa. Opäť majú mnoho kandidátov na šťastie a nový domov.

Ilustračný obrázok k článku Útulkáči už netrpezlivo čakajú: Dáte nový domov psiemu spoločníkovi? FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Ponúkame vám päticu z nich, s ktorými sa osud nemaznal. Citliví chlpáči ocenia dobrú staroslivosť, za ktorú sa mnohonásobne odvďačia.

Seriál

Ani naša redakcia sa k problémom chlpáčov neobracia chrbtom a preto sa pravidelne na našom portáli, v seriáli o psíkoch, môžete oboznámiť s novými adeptmi, ktorých si môžete osvojiť. Všetci čakajú na nový domov. Vyberte si niektorého aj vy.

Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Foto & info

V našej fotogalérii nájdete aktuálnych adeptov na osvojenie. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa. Každý psík je veterinárne ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom. Všetci sú očkovaní, čipovaní a podľa veku a potreby aj kastrovaní. V útulku majú svoj dočasný priestor s opaterou, avšak, najlepšie im bude u vás doma. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Chlpáč KIMI nemá veľa šťastia. Pri sťahovaní ho opustili jeho majitelia. Tento vďačný a priateľský psík tak vymenil reťaz za celodenný pobyt v koterci. Kimi by čo najrýchlejšie potreboval pomoc a nový domov s dobrým zázemím.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Ani veselé šteniatko ANUBIS, alias Nubi, nemá veľa dôvodov na úsmev. Najskôr bolo vyhodené a potom prežilo ďalšiu traumu. Zrazilo ho auto a po operácii roztrhnutej brušnej dutiny čaká na operáciu zlomenej stehennej kosti. Nubi by sa už veľmi rád zotavoval vo svojom vlastnom domove. Tak neváhajte a príďte si pre neho.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Z nepochopiteľných dôvodov na svoj nový domov čaká už veľmi dlho aj veľké šteniatko, mix tibetskej dogy, menom HATCHI. Tento chlpáč vyrastal do svojich 8 mesiacov v byte, až kým sa ho jeho pán nevzdal kvôli chorobe. Teraz čaká na nového, ktorému bude milým spoločníkom.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Nádherná mladá HANKA je fenka s pohnutým osudom. Má hendikep. Vyrastala na úplne nevhodnej a nedostatočnej strave, čím sa jej zakrivili zadné nohy. Choroba-krivica je v súčasnosti pritom takmer neznámy pojem. Bohužiaľ, i takto sa môže prejaviť zanedbávanie až týranie psíka. Ťažko skúšaná Hana túži po príjemnom domove a dobrej starostlivosti.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

NORMA je mladá psia slečna. Vzorná, jemná, vychovaná a poslušná. I napriek tomu ju bezcitní ľudia vyhodili na ulicu. Norma v útulku veľmi trpí, chýba jej domov a láskavý prístup. Pomôže jej niekto?

Útulkáči  čakajú: Dáte domov psiemu spoločníkovi? FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM