Zlatica Gregorová Iné športy

Trnovčania chystajú letnú zábavu: Spustili registráciu športovej akcie Rebel Run

OZ "Keď nevládzeš, tak pridaj..." po celý rok organizuje zaujímavé podujatia. Členovia združenia myslia na dospelých, ale i deti a mládež.

Ilustračný obrázok k článku Trnovčania chystajú letnú zábavu: Spustili registráciu športovej akcie Rebel Run
28
Galéria
Zdroj: OZ Keď nevládzeš, tak pridaj

Aj tento rok pre deti prichystali športové podujatie Rebel run. Keďže sa vlaňajšia premiéra stretla s veľkým úspechom, organizátori neváhali a pripravili 2. ročník detskej akcie.

Rebel Run

Účastníci sa už teraz môžu tešiť na prekonanie samých seba i na to, ako zahviezdia medzi svojimi kamarátmi či rodinnými príslušníkmi. Podľa predsedu Občianskeho združenia "Keď nevládzeš, tak pridaj..“ Ladislava Berecza je súťaž určená pre deti od 4 do 15 rokov. Pre účastníkov bude nachystaných 10 až 15 prekážok, ktoré budú musieť zdolať. Trasa bude dlhá od 800 metrov po 1,5 kilometra.

Sladké odmeny

Organizátori pozývajú deti, ktoré z nudy vytrhnú tieto špeciálne preteky v blate s množstvom kamarátov, jedla a zábavy. Po zdolaní prekážok nikto neodíde naprázdno. Pripravené budú originálne ceny aj sladké prekvapenia.

Zaregistrujte sa

Podujatie sa bude konať 25. augusta 2019, od 10.00 hod. v Trnovci nad Váhom, avšak registrovať sa môžete už teraz, priamo TU.

„Registračný poplatok je 5 eur, pri online registrácii získa každý zdarma funkčné tričko s logom pretekov. Online registrácia je možná do 22. augusta 2019,“ uvádzajú organizátori podujatia na svojej stránke.

Vo fotogalérii si pripomeňte minuloročnú premiéru tohto podujatia.

Foto: ilustračné

Trnovčania usporiadali Rebel RUN: Malí športovci podali parádne výkony, FOTO
28
Galéria
Zdroj: OZ Keď nevládzeš, tak pridaj
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM