Zlatica Gregorová Kultúra

TIP – Topáci štartujú nový projekt: Príďte si čítať aj zabaviť sa, FOTO

Centrum voľného času v Šali sa stará o mimoškolskú činnosť Šaľanov. Popoludní sa v krúžkoch stretávajú kamaráti, ktorých to ťahá k spoločnej záľube.

Ilustračný obrázok k článku TIP – Topáci štartujú nový projekt: Príďte si čítať aj zabaviť sa, FOTO
37
Galéria
Foto: Zlatica Gregorová

V ponuke je informatika, tanec, výroba papierových modelov, výučba angličtiny a nemčiny. Záujemcom je k dispozícii taktiež aj krúžok archeológie aj rôzne športy.

Nový projekt

Vlani oslávili svoju päťdesiatku a podarilo sa im vďaka Mestu Šaľa taktiež aj čiastočne zrenovovať svoje priestory. Tiptopáci aj v tomto roku pokračujú vo svojej činnosti. Počas februára a marca 2019 zorganizujú s „oVEčka si číta s nami“ projekt Pravidelné čítanie detskej knihy.

Akcia bude konať každý štvrtok od 14.30 do 15.15 hod. alebo od 15.45 do 16.30 hod. v priestoroch zariadenia. Čítanie je určené pre všetky vekové kategórie od dvoch rokov. S deťmi sú vítaní aj ich rodičia.

Čítanie aj súťaže

Ako informujú pracovníci CVČ Tip – Top Šaľa, malí aj veľkí čitatelia sa už teraz môžu tešiť na kvalitné detské knižky ako aj na knižné recenzie. Decká si budú môcť kresliť, súťažiť a „dozviete sa ďalšie informácie o knihách a čítaní a vzdelávaní a prídu aj ovečky,“ dodávajú pracovníci šalianskeho CVČ. Vstup na čitanie je zdarma.

Pozrite si, ako to v CVČ Vyzeralo počas letných prázdnin.

Foto: ilustračné

Šalianski tiptopáci nelenia: V tábore pečú aj sa riadne zabavia, FOTO
37
Galéria
Foto: Zlatica Gregorová
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM