Zlatica Gregorová Futbal

Šalianskym futbalistom sa darilo: Hosťom z Malženíc nasúkali štyri góly

Uplynulé dni nepatrili iba hádzanej, hralo sa aj na zelenom trávniku. Futbalový štadión FK Slovan Duslo Šaľa hostil mužstvo z neďalekej dediny.

Ilustračný obrázok k článku Šalianskym futbalistom sa darilo: Hosťom z Malženíc nasúkali štyri góly

Pod hlavičkou Západoslovenského futbalového zväzu 11. kolom pokračovala III. liga Tipos. V sobotu 13. októbra 2018 sa po 90 minútach tešili naši.

Premenené šance

Ako približuje priebeh zápasu futbanet.sk hneď začiatkom zápasu sa šalianskemu hráčovi Marekovi Pechovi podarilo streliť gól. O pár minút na to sa do deja zapojil hráč Malženíc Juraj Sekera. Do šatní tak odchádzali oba tímy s remízou. A to bol kompletný gólový nástrel súperov. Druhý polčas už po minúte od začiatku patril nášmu futbalistovi Renátovi Meszlénymu, ktorý trafil súperovu bránu. 61. minúta sadla Matúšovi Kochanovi, ktorý skóroval. Posledný gólový kúsok v zápase sa vydaril šalianskemu hráčovi Hectorovi Tamunoibiton Tubonemu, ktorý upravil konečný stav na 4:1 v prospech Šale.

FK Slovan Duslo Šaľa – OFK Malženice 4:1 (1:1)

Strelecky sa presadili: Juraj Sekera, Renáto Meszlény, Matúš Kochan, Hector Tamunoibiton Tubone

Rozhodovali: Zsolt Fehér, Ján Klabník a Róbert Šandrik