Zlatica Gregorová Rôzne

Šaliansky mládežnícky parlament so zmenami: Navrhnite im nové logo a vyhrajte!

Rozšíriť spektrum záujmov občanov sa podujali členovia poradnej organizácie. Uskutočnili rôzne akcie a chystajú ďalšie.

Ilustračný obrázok k článku Šaliansky mládežnícky parlament so zmenami: Navrhnite im nové logo a vyhrajte!
Foto: Zlatica Gregorová

V hľadáčiku majú deti, žiakov aj strednú generáciu do 30 rokov. Pre všetkých chcú urobiť niečo viac. Ako sa im darilo počas tohto roka, odkedy vznikli?

Výmena vedenia

„Uplynulý rok po sformovaní Mládežníckeho parlamentu mesta Šaľa bol úvodný. Uskutočnilo sa niekoľko drobných akcií. Momentálne sa vystriedalo vedenie aj samotní členovia parlamentu a sme novou generáciou, ktorá sa do tohto projektu pustila s bohatými skúsenosťami,“ vyhlásila tajomníčka Mestského parlamentu Tatiana Keseliová.

Funkčný mechanizmus

Podľa ďalších slov tajomníčky Tatiany, na špici znovuzrodeného mládežníckeho parlamentu stojí Tomáš Benkovič. Nový predseda pôsobil kedysi v čele Žiackeho školského parlamentu zo Spojenej školy vo Veči, kde pôsobil celé štyri roky a vybudoval funkčný mechanizmus s úspešnými akciami na škole.

Máme v pláne aktivity zamerané na kultúrne, športové a hudobné vyžitie mladých v Šali. Chceme podporiť mladých v pohybe, ale taktiež im dať možnosť sa v našom mesta zabaviť,“ dodala Tatiana.

Keďže ich zoskupenie prešlo zmenami, chcú sa prezentovať nanovo a od základov. Ponúkajú možnosť, aby im s nápadmi na ich nové logo pomohla aj verejnosť. Môžete ho navrhnúť a vyhrať hodnotné ceny. Ako organizátori súťaže uvádzajú, svoje nápady im môžete zasielať do 31. januára 2019. Zapojiť sa môže každý, avšak, môžu to byť maximálne tridsaťroční mládežníci.

Navrhnite logo

„Vaše hotové návrhy a výtvory posielajte na našu: FB stránku (@mladezsala), Instagram (@mladezsala), e-mailovú schránku mladezsala@gmail.com, prípadne ich môžete priniesť osobne do CVČ v Šali. Využite vianočné prázdniny efektívne a vyhrajte hlavnú výhru 50 eur,“ informujú z Mládežníckeho parlamentu mesta Šaľa.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM