Zlatica Gregorová Hádzaná

Šalianski hádzanári privítali Košice: Doma sa našim vyhrať nepodarilo, VIDEO

Slovak Handball liga pokračovala ďalším duelom. Vo 4. kole sa stretli hráči HKM Šaľa a Košice Crows.

Zdroj: YouTube.com

Duel sa začal gólom Michniewicza v drese HKM Šaľa na začiatku 3. minúty. O pár sekúnd sa do boja zapojili aj hostia a gól nášmu tímu oplatili. V nasledujúcich minútach nebola núdza o góly na oboch stranách ani o vylúčenia či napomenutia.

Tesne

Prvý polčas duelu, ktorý sa konal 19. septembra 2019, sa skončil tesným gólovým náskokom hostí z Košíc, informuje Slovenský zväz hádzanej.

Domáca prehra

Začiatok druhej časti zápasu opäť patril hráčovi HKM Šaľa Prokopovi, ktorý vyrovnal na 13:13. Ďalší priebeh duelu bol takmer vyrovnaný až po 53 . minútu, od ktorej hostia naberali na sile a strelili nám viac gólov. Šaľa nakoniec prehrala o 4 góly na domácej palubovke.

HKM Šaľa - Košice Crows 23:27 (12:13)

Najviac gólov dali: Prokop 4, Polák 4/3, Kucsera a Michniewicz po 3/1.

Rozhodovali: Mandák, Rudinský

Bilancia vylúčení: 4:6, 7 m

Pokutové hody: 7/5 – 1/