Zlatica Gregorová Hádzaná

Šalianski hádzanári na 1. mieste: Malacky zdolali o 10 gólov, VIDEO

Úvod zápasu 11. kola Slovnaft Handball extraligy mužov patril šalianskym hráčom. Skórovali už v prvej minúte zápasu.

Ilustračný obrázok k článku Šalianski hádzanári na 1. mieste:  Malacky zdolali o 10 gólov, VIDEO

Situácia sa však o pár sekúnd zmenila a do streľby sa dostali domáci hráči. Šaľania sa však opäť dostali do šancí, ktorým kontrovali akcie Malaciek a prvý polčas skončil rozdielom gólu v prospech Šale.

Opäť vyhrali!

Druhú časť zápasu otvorili domáci, keď trafili šaliansku bránu počas prvých minút. Ako informuje Slovenský zväz hádzanej, na konci 40.minúty bol stav 18:17 pre mužstvo z Malaciek. Keď vzápätí Šaľania skórovali, Malacky si vyžiadali oddychový čas. Ďalší vývoj zápasu však už mali v rukách väčšinou naši chlapci, ktorí si pripísali ďalšie víťazstvo. Zápas, ktorý naši odohrali v Malackách 16. novembra 2018 im tak priniesol ďalšie body do tabuľky a umiestnenie na jej čele.

Strojár Malacky – HKM Šaľa 20:30 (13:14)

Najviac gólov dali: Burnazovič 8/3, R. Valachovič a Prevaj po 4 – Fodorean 7, Michniewicz 6, Petro 5/3

Pokutové hody: 3/3 – 3/3

Bilancia vylúčení: 3 – 5

Rozhodovali: Cipov a Klus