Zlatica Gregorová Rôzne

Psí adepti na domov: Nečakajte a vyberte si svojho miláčika, FOTO

Hovorí sa, že pes je priateľ človeka. Škoda len, že na to niektorí ľudia zabúdajú a mýlia si živé tvory s dočasnou hračkou.

Ilustračný obrázok k článku Psí adepti na domov: Nečakajte a vyberte si svojho miláčika, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Aj chlpáč je však členom domácnosti a treba sa o neho dobre starať. Za opateru sa niekoľkonásobne odvďačí svojou nezištnou psou láskou.

Rýchlo vyberajte

Opäť vám ponúkame na výber niekoľkých chlpáčov, ktorí doteraz šťastie na príjemný domov nemali. Ak túžite po skvelom spoločníkovi, pozrite si našu fotogalériu. Okrem fotiek nájdete aj základné informácie o každom z nich. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa a psík je váš.

Kontakty

Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Všetky psíky sú ošetrené proti vonkajším a vnútorným parazitom, očkované, čipované a podľa veku a potreby aj kastrované. Majú pravidelnú starostlivosť, výbeh a každý z nich svoje miesto s pelieškom. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

PONCHO je usmievavý psí deduško, má cca 10 rokov a na staré kolená sa ocitol na ulici. Poncho by veľmi rád niekomu patril a vítal ho s úsmevom každý deň ešte dlhé roky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Nádherná NUTELLA mladá kríženka stavača, čaká už pol roka za mrežami na svoj domov. Nutella je vďačná a verná spoločníčka, vhodná do aktívnej rodiny.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

TINKE náhle zomrel majiteľ a tak sa ocitla v útulku. Tinka aj jej dvaja spoločníci, veľký Cézar a biela Severka, sú krížence ovčiaka. Nádherné, majestátne a pritom veľmi oddané a poslušné psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

CÉZAR A SEVERKA tiež čakajú na svoju šancu na domov. Sú to mladé a povahovo veľmi vyrovnané a vďačné psíky. Tak si pre ne rýchlo príďte.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

MEDÍK bol dlhé roky opusteným tulákom. Svoj príchod do útulku paradoxne vníma ako skvelú vec. Je celý šťastný, že niekam patrí, má kamarátov a stále niečo pod zub. Medík ani netuší, aké by to mohlo byť, mať vlastnú rodinu, kam by patril.

FOTO, Psí adepti na domov: Nečakajte a vyberte si svojho miláčika
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM