Zlatica Gregorová Rôzne

Prichádza ponuka víkendového vyžitia: Kam môžete vyraziť?

I počas tohto víkendu môžete vyraziť za kultúrou i športom. Pozrite si náš inšpiračný plán.

Ilustračný obrázok k článku Prichádza ponuka víkendového vyžitia: Kam môžete vyraziť?
Zdroj: TASR

Výstava fotografií Ervina Barcziho, Galéria Focesa Šaľa

Do konca marca si môžete pozrieť tvorbu šalianskeho fotografa Ervina Barcziho. Inšpiruje sa prírodou, pocitmi… Súčasťou výstavy sú autoportréty, portréty, krajinky, zaujímavé stavby, či detaily. Výstavu si môžete pozrieť okrem pracovných dní i v sobotu od 9.00 hod. – 12.00 hod.

Futbal

4.2. 2017 10.00 hod. Futbalová štadión Šaľa

FK SLovan Duslo Šaľa – FK Malženice (5. liga)

Hádzaná

4.2. 2017 18.00 hod. Mestská športová hala, Šaľa

HK Slovan Duslo Šaľa – HK Trenčín

Tipy do kinosály: Kino Šaľa

4.2. 2017 20.00 hod

5.2. 2017 20.00 hod.

Samara sa vrátila !

Hrajú: Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Andrea Powell, Alex Roe, Matilda Anna Ingrid Lutz, Jill Jane Clements, Bonnie Morgan, Zach Roerig  •  Réžia: F. Javier Gutiérrez  •  Scenár: Akiva Goldsman, David Loucka, Jacob Aaron Estes Dej filmu kultovej hororovej série Kruh sa odohráva 30 rokov pred začiatkom prvého filmu , kedy je Samara Morganová vnútená do psychiatrickej starostlivosti, v ktorej sa cítia odrezaná od okolitého sveta. Zdrvená a duševne chorá Samara sľubuje dokonať dielo svojej pomsty na tunajších mučiteľov skôr, ako je tragicky zabitá a utopená. Dozvieme sa aj veľa informácií o jej narodení , utrpení , prekliatí a veciach, ktoré by mali byť zabudnuté.

4.2.2017 16.00 hod.

Spievaj(Sing)

Réžia: Garth Jennings  •  Scenár: Garth Jennings Koalí kráľ zábavného priemyslu (bývalý) márne premýšľa, ako udržať svoj podnik na nohách, keď ho napadne usporiadať spevácku súťaž. Ukáže sa, že mesto, v ktorom žije, je plné talentov. Ako vybrať len jeden? Vstupné. 3,–

5.2. 2017 17.30 hod.

Všetko alebo nič

Hrajú: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková, Bronisław Wrocławski, Vladimíra Havlíčková, Marek Salvet, David Piskor, Amélie Pokorná, Václav Upír Krejčí, Leoš Mareš  •  Réžia: Marta Ferencová  •  Scenár: Marta Ferencová, Eva Urbaníková (kniha)

Linda a Vanda sú pohľadné tridsiatničky, nerozlučné kamarátky a tiež spolumajiteľky malého kníhkupectva v centre mesta. Linda je rozvedená, vzdelaná, praktická, má malú dcéru a pocit zodpovednosti. Ten naopak chýba Vande, slobodnej, veselej, nezávislej kráske, ktorá síce muža priťahuje ako magnet, ale jej živelnosti žiadny nestačí. A tak hľadá toho pravého. Aktívne. V obchode s nimi pracuje Edo, ktorý tiež túži po láske na veky vekov, ale ako plachý, citlivý a introvertný gay to má ťažké Životy tejto trojice nakoniec rovnako zamotá niekoľko mužov…

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM