Zlatica Gregorová Hádzaná

Hádzanárky Šale sa opäť predviedli: Súperky z Trenčína sa nestačili pozerať!

Počas uplynulého Trojkráľového víkendu pokračovala aj hádzanárska súťaž MOL Liga 2017/ 2018. Svoj zápas odohrali aj naše dievčatá.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanárky Šale sa opäť predviedli: Súperky z Trenčína sa nestačili pozerať!

Sobota 6. januára 2018 mala pre naše, šalianske družstvo, sladkú príchuť. V dvanástom kole ligy sa stretli hráčky HK Slovan Duslo Šaľa s tímom HK AS Trenčín. V prvom zápase tohto roka zvíťazili nad súperkami jedenásťgólovým rozdielom.

Jasná výhra

Ako o zápase informoval Slovenský zväz hádzanej, „Šalianky naplnili v sobotu v 12. kole MOL ligy žien 2017/2018 papierové predpoklady a predposledný tím tabuľky HK AS Trenčín zdolali jednoznačne 31:20, hoci na polčasovú prestávku išli ešte len s trojgólovým náskokom. Duslo sa v tabuľke dostalo na 3. miesto, tri body za vedúcim Mostom.“

HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín 31:20 (13:10)

Najviac gólov dali: Bujnochová 7, Némethová 5/1, Bahylová 5 – Pastorková 6, Rajnochová 4/1, Žitňanová 3/2, Zemanovičová 3

Rozhodovali: Veselka, Gabriš

Bilancia vylúčení: 4:5, 7 m

Pokutové hody: 4/2 – 4/3

Zápas sledovalo 505 divákov

Najbližšie naše hráčky vycestujú do Bánoviec nad Bebravou. Tam v sobotu 13. januára 2018 odohrajú zápas s domácim družstvom.