Ilustračný obrázok k článku Čírová, DESMOD aj Lucie Bílá: TOP decembrové koncerty v Nitrianskom kraji
Zdroj: TASR

Čírová, DESMOD aj Lucie Bílá: TOP decembrové koncerty v Nitrianskom kraji

Po pandemickom období si budeme môcť dopriať koncerty známych kapiel aj v predvianočnom čase. Koho najbližšie uvidíme v Nitrianskom kraji?

Kultúra
Kultúra

Čírová, DESMOD aj Lucie Bílá: TOP decembrové koncerty v Nitrianskom kraji

Po pandemickom období si budeme môcť dopriať koncerty známych kapiel aj v predvianočnom čase. Koho najbližšie uvidíme v Nitrianskom kraji?

Ilustračný obrázok k článku Čírová, DESMOD aj Lucie Bílá: TOP decembrové koncerty v Nitrianskom kraji
Zdroj: TASR

DESMOD

10. decembra o 19:00, Dom Kultúry Nové Zámky

Po pandemických rokoch sa Teatro set vracia do divadelných priestorov. Desmod opäť v netradičnom programe a pod hlavičkou hesla – „Trapno is not dead“. Ide o špeciálne vystúpenia, v rámci ktorých sú piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane. Na koncerte „obývačkovo-divadelného“ charakteru zaznejú najväčšie hity, ale aj menej známe piesne a možno sa z toho stane aj koncert na želanie.

Turné Richarda Müllera '22 TOUR

11. decembra o 19:00, PKO Nitra

Na koncerte Richarda Müllera v Nitre si budete môcť vypočuť obmenený program turné ´22 pripravený špeciálne pre interiérové koncerty predvianočného obdobia. Okrem piesní z legendárnych albumov 33, Nočná Optika, Richard Müller a hosté, Neuč vtáka lietať, Koniec sveta a ďalších pribudne aj ochutnávka z aktuálneho albumu pod názvom Čierna labuť biela vrana. Priaznivci a návštevníci koncertov si tak môžu vypočuť piesne z Richardovej tvorby siahajúcej až do r.1984. Môžete sa tešiť na jeho veľké a všetkým známe hity, ktoré nikdy neprestanú baviť a ktoré urobili z tohto textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu, ako aj na piesne z jeho rozsiahlej tvorby, ktoré na živých koncertoch ešte nezazneli.

Robo Opatovský

11. decembra o 18:00, Hotel Evan u Hoffera, Topoľčany

Robo Opatovský pôsobí na scéne už viac ako 20 rokov a patrí k úspešným stáliciam hudobnej scény. Na svojom konte má niekoľko albumov a množstvo hitov, ktoré oslovujú takmer všetky vekové kategórie. Na koncertoch Robo predstaví svoj nový vianočný album „Šťastné a veselé“. Nebude chýbať ani výber pesničiek z jeho predošlých vianočných albumov ako napr. Prvé Vianoce, Vianočná pošta, Čas sviečok, Dieťa spí a i. Celé vianočné turné bude oslavou jeho okrúhlych narodenín, ktoré oslávil minulý rok počas vianočných sviatkov.

Miro Jaroš – vianočné turné List Ježiškovi

12. decembra o 17:00, PKO Nitra

Vianočný koncert Mira Jaroša s kapelou sľubuje dokonalý, sviatočný zážitok pre celú rodinu. Na koncerte odznejú známe hity ako Vo vianočnej pekárni, Príde Mikuláš, Nech už nasneží a veľa ďalších. Čaká nás aj prekvapenie z klobúka, z ktorého si pesničku vytiahnu diváci a tiež špeciálny hosť.

Filip Jančík Vianočné Turné 2022

21. decembra odohrá dva koncerty o 18.30 a o 21.00 h v Župnom dome, Nitra

Filip Jančík prináša sériu exkluzívnych vianočných koncertov. Po mimoriadnom úspechu koncertu na Dunaji a neutíchajúcom dopyte fanúšikov vyráža Filip Jančík na tretie kolo akustického filmového turné po Slovensku. Tentokrát sa však bude niesť v znamení vianoc. Zostava, ktorá ho bude sprevádzať bude mať aj 10 členov a mnohí z nich pricestujú zo zahraničia. Ako je už pri Filipovi Jančíkovi zvykom rád sa obklopuje tými najväčšími profesionálmi.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín