Zlatica Gregorová Kultúra Rôzne

Blíži sa víkend: Čo pre vás pripravili v našom meste a okolí?

Počas nasledujúceho víkendu môžete navštíviť výstavu fotografií, športové zápasy aj ísť do kina.

Ilustračný obrázok k článku Blíži sa víkend: Čo pre vás pripravili v našom meste a okolí?
Foto: Zlatica Gregorová

Po piatku prichádza obľúbený voľný čas na koníčky, alebo aj návštevy rôznych podujatí. V Šali a okolí ich bude z každého rožka – troška. Pozrite si naše tipy.

11. 2. 2017 16.00 hod. KD Hájske

Rozprávkové fašiangy

Organizátori pre Vás pripravili zábavné rozprávkové popoludnie Rozprávkové fašiangy. Ústredným motívom tohto podujatia, určeného najmä pre deti bude rozprávka Ako išlo vajce na vandrovku. Deti, oblečené v maskách sa k vajcu postupne pripoja a budú vandrovať, spievať a tancovať spolu s ním. Nebude chýbať fašiangový karneval, ani šišky s čajíkom. Žiadúci je vstup v maskách. Akcia sa bude konať v kultúrnom dome.

Výstava fotografií Ervina Barcziho, Galéria Focesa Šaľa

Do konca marca si môžete pozrieť tvorbu šalianskeho fotografa Ervina Barcziho. Inšpiruje sa prírodou, pocitmi… Súčasťou výstavy sú autoportréty, portréty, krajinky, zaujímavé stavby, či detaily. Výstavu si môžete pozrieť okrem pracovných dní i v sobotu od 9.00 hod. – 12.00 hod.

Plávanie

11. 2. 2017 Plutvové plávanie, 9.30 hod. Plaváreň Aquasport

Slovenská plavecká liga mládeže a Slovenský pohár

Futbal

11. 2. 2017 10.00 hod. Futbalová štadión Duslo Šaľa

Slovan Duslo Šaľa – Spartak Myjava

Hádzaná muži

11. 2. 2017 18.00 hod. Mestská športová hala, Šaľa

HKM Šaľa – ŠKP Bratislava

Pozrite si víkendové kinotipy:

11.- 12. 2. 2017 18.00 hod., 20.00 hod.

Päťdesiat odtieňov temnoty(Fifty Shades Darker)

Hrajú: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Max Martini, Kim Basinger, Luke Grimes, Eloise Mumford, Rita Ora, Victor Rasuk, Bella Heathcote, Hugh Dancy, Tyler Hoechlin, Marcia Gay Harden, Eric Johnson, Michelle Harrison, Fay Masterson, Fraser Aitcheson, Robinne Lee, Gary Hudson, Jaclyn Jonet, Paniz Zade  •  Réžia: James Foley  •  Scenár: Niall Leonard Ešte temnejšie, zmyselnejšie a neodolateľne návykové! Potom, čo Anastasia Steelová na vlastnej koži pocíti, aké temné sú tajomstvá Christiana Greya, opúšťa ho. Napriek všetkému, čo sa medzi nimi stalo, na neho stále nemôže zabudnúť. Keď jej Christian ponúkne nové podmienky vzťahu, neodolá a vracia sa k mužovi, ktorého miluje Vstupné: 4,– Eurá

11.- 12. 2. 2017 16.00 hod.

Batman LEGO® Movie(The Lego Batman Movie)

Réžia: Chris McKay  •  Scenár: Seth Grahame-Smith Oslava na počesť gothamského Muža roka Bruce Waynea sa v okamihu zmení na chaos, keď na scénu vtrhne Joker bok po boku s partiou ničomníkov, ako sú Riddler, Catwoman či Two-Face. Temný rytier sa dáva do diela, aby sa vysporiadal s neželanými hosťami, lenže jeden z prítomných zločincov mu uniká – Lex Luthor. A spolu s ním aj dekonstruktor, tajná zbraň, ktorá by v Gothame dokázala navždy zmeniť rovnováhu síl! Zdá sa, že ani s pomocou Robina nebude Batman na zločineckú bandu Lexa Luthora a Jokera stačiť… Vstupné: 4,– Eurá

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM