Lucia Lauková Správy

Nemocnica v Nitre obnovila stomatochirurgiu: Z penzie sa vrátil doktor Švidraň

Do radov zamestnancov sa po odchode do dôchodku opäť vrátil stomatochirurg Ján Švidraň. Ordinovať však bude len v určité dni.

Ilustračný obrázok k článku Nemocnica v Nitre obnovila stomatochirurgiu: Z penzie sa vrátil doktor Švidraň
Zdroj: TASR

Fakultná nemocnica v Nitre bola bez oddelenia stomatochirurgie od 1. februára tohto roku. Dovtedy vykonával činnosť na tomto oddelení Ján Švidraň, ktorý však začiatkom februára odišiel do dôchodku. Od práce si však ešte nestihol odvyknúť. Podľa informácií hovorkyne FN v Nitre, Tatiany Timkovej, sa doktor Švidraň z penzie vrátil na oddelenie stomatochirurgie do nitrianskej nemocnice.

„Stomatochirur­gické oddelenie v nitrianskej nemocnici sa podarilo obnoviť. K dnešnému dňu (10.2.2017) sa do radov zamestnancov opäť zaradil veľký odborník v oblasti stomatochirurgie, MUDr. Ján Švidraň, ktorý od budúceho týždňa bude ordinovať v stomatochirur­gickej ambulancii 3 krát do týždňa,“ upresnila hovorkyňa FN v Nitre, Tatiana Timková.

O ktoré dni pôjde by sme sa podľa slov hovorkyne nitrianskej nemocnice mali dozvedieť začiatkom budúceho týždňa. Ak by sa nezachovalo oddelenie stomatochirurgie v Nitre, pacienti by museli cestovať za vyšetrením či zákrokom do Bratislavy a Martina.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM