Aktualizované Lucia Lauková Krimi

Na Zobore sa prevrátil bager: Pod jeho váhou skončila jedna osoba

Nebezpečná nehoda si vyžiadala zranenia. Osobu spod bagra museli vyslobodiť hasiči.

Ilustračný obrázok k článku Na Zobore sa prevrátil bager: Pod jeho váhou skončila jedna osoba
Zdroj: Policajný zbor SR

Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala na Zobore na parkovisku pred reštauráciou Buganka, kde sa na strechu prevrátil bager. Na mieste zasahovali hasiči, ktori z prevráteného bagra vyslobodili jednu osobu.

„Hasiči po príchode na miesto udalosti pomohli vyslobodiť zranenú osobu spod bagra. Pomohli ju naložiť do sanitky zdravotnej záchrannej služby. Osoba bola odvezená na vyšetrenie do nemocnice,“ povedal hovorca KR HaZZ v Nitre, Michal Varga.

Ako dodal hovorca hasičov Michal Varga, nešlo o smrteľné zranenie. O viac informácií sme požiadali políciu aj nemocnicu v Nitre.

„Asi o 09.00 hod. dopoludnia došlo v Nitre smerom zo Zobora do centra k dopravnej nehode samohybného pracovného stroja. Na stroji podľa prvotných informácií došlo k technickej závade a 55-ročný vodič sa v snahe zastaviť s vozidlom prevrátil,“ prezradila nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

„Dychová skúška u vodiča bola negatívna. Okolnosti tejto dopravnej nehody, ako aj mieru zavinenia a presnú príčinu určí ďalšie šetrenie Okresného dopravného inšpektorátu v Nitre,“ dodala krajská policajná hovorkyňa v Nitre, Renáta Čuhákokvá.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM