Správy

Kariéra EXPO na Agrokomplexe: Zamestnávatelia v Nitre ponúkali stovky pracovných miest

Nitrianske výstavisko zaplnili záujemcovia o prácu. Zlákali ich ponuky vyše 50 zamestnávateľov z celého Slovenska.

Ilustračný obrázok k článku Kariéra EXPO na Agrokomplexe: Zamestnávatelia v Nitre ponúkali stovky pracovných miest
8
Galéria
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Stovky pracovných ponúk v oblasti administratívy, priemyslu, bankovníctva, cestovného ruchu, dopravy, gastronómie, obchodu či marketingu ponúklo kariérne podujatie Kariéra EXPO.

Práca pre každého

Na výstavisku Agrokomplex v Nitre sa v stredu stretlo viac ako 50 zamestnávateľov, ktorí ponúkali pracovné príležitosti vhodné pre čerstvých absolventov, ale aj skúsených odborníkov, skonštatoval Peter Libuša, CEO portálu Kariéra.sk.

Na pracovnom veľtrhu ponúkali prácu najznámejšie slovenské spoločnosti. Medzi ne patria ZF Slovakia, Lidl Slovenská republika, Matador Automotive Vráble, Západoslovenská vodárenská spoločnosť, ale aj Ministerstvo obrany SR. Nechýbali ani miestne firmy a inštitúcie z Nitry a blízkeho okolia.

Prečítajte si tiež

Bohatý program

Návštevníci si okrem prednášok mohli vyskúšať modelové pracovné pohovory, prekonzultovať svoj životopis, získať spätnú väzbu či nechať si zhotoviť profesionálnu fotografiu do svojho životopisu.

Absolvovať mohli osobnostné, jazykové a IT testovanie, pomocou ktorého si mohli zmerať svoje znalosti a schopnosti.

Počas celého dňa boli pripravené prednášky odborníkov a verejne známych spíkrov. Okrem hlavného pódia sa jednotliví spíkri predstavili aj na Kariéra Skills Stage. Ich prednášky boli zamerané predovšetkým na pracovné prostredie a užitočné informácie, ktoré sú zaujímavé pre uchádzačov o prácu. Tretie pódium IT Stage – Lapis.sk bolo venované prednáškam o bezpečnosti v IT sektore, práci z domu, umelej inteligencii a tiež o programoch MS Office, ako sú Word, Excel či PowerPoint.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Správy, ktoré hýbu Nitrou

Kariéra EXPO Nitra
8
Galéria
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM