Rastislav Búgel Hokej

HK Nitra sa chce priblížiť fanúšikom: Pripravuje youtube kanál a nový web!

Nitriansky hokejový klub HK Nitra pokračuje v aktivitách, ktorými sa chce priblížiť svojim fanúšikom. Pripravuje zaujímavé zmeny.

Ilustračný obrázok k článku HK Nitra sa chce priblížiť fanúšikom: Pripravuje youtube kanál a nový web!
Zdroj: Dnes24.sk

Nitra žije hokejom aj počas čakania na novú extraligovú sezónu. Klub nezaháľa a okrem skladania konečnej podoby kádra pripravuje aktivity, ktorými sa chce priblížiť svojim priaznivcom. Dôkazom bol aj spoločný výstup hokejistov s fanúšikmi na Pyramídu nad Nitrou.

Aj samotný predstavitelia klubu prišli na to, že v dnešnej dobe je hnacím motorom na internete interaktívny obsah. „Videá dnes hýbu internetovým svetom a HK Nitra sa chce čo najviac dostať pod kožu svojim jedinečným fanúšikov. Preto sme zradili na youtube.com vlastný kanál pod názvom Hockey Nitra,“ informuje klub na svojej webovej stránke. Kanál HK Nitra nájdete po kliknutí na TENTO odkaz.

Okrem toho množstvo priaznivcov nitrianskeho hokeja poteší aj ďalšia správa. Klub pripravuje novú oficiálnu webovú stránku. Tá je aktuálne vo výstavbe. Po zadaní adresy hockeynitra.com do prehliadača, zatiaľ návštevníci uvidia len možnosť prihlásenia pre testerov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM