Rastislav Búgel Hokej

Aj hokejisti sú len ľudia: Povedali si hráči HK Nitra a s fanúšikmi išli na túru!

Nitriansky hokejový klub HK Nitra zorganizoval zaujímavú akciu, ktorá spojila fanúšikov s hráčmi. Spolu sa totiž vybrali na dominantu nad mestom.

Ilustračný obrázok k článku Aj hokejisti sú len ľudia: Povedali si hráči HK Nitra a s fanúšikmi išli na túru!
Foto: Rastislav Búgel

Hráči, tréneri a vedenie klubu. Všetci sa v sobotu 6.júna zišli pred penziónom Artin. Dôvodom bol prvý ročník podujatia s názvom Hokejový Zobor. Niekoľko desiatok minút pred deviatou hodinou ráno to pred bývalou spodnou stanicou lanovky pripomínalo čakanie na zápas nitrianskych hokejistov. Na priľahlom parkovisku sa kde tu mihli nitrianske dresy, tričká a čapice s farbami klubu.

Ako povedal Juraj Štefanka, do budúcna by sa podľa neho zišlo viac takýchto podujatí. Fanúšikom ukážu, že aj hokejisti sú len ľudia, s ktorými sa dá oddýchnuť a porozprávať.

S deviatou hodinou prišla spoločná fotka fanúšikov s hokejistami a išlo sa na vec. Prítomných čakal výstup na Zobor. Cesta všetkým ubehla v príjemnej vzájomnej debate. Správny čas na rozhovory s hokejistami a fotografovanie prišiel až na Pyramíde, kde si všetci spoločne oddýchli a pokochali sa výhľadom na mesto.

Nasledoval spoločný zostup do jednej zo zoborských reštaurácií, kde pokračovali rozhovory. Účastníci výstupu si tu mohli zakúpiť pamätný odznak, ktorý im bude pripomínať spoločné chvíle strávené s ich športovými miláčikmi.

Foto: Rastislav Búgel

Hokejový Zobor 2015
40
Galéria
Foto: Rastislav Búgel
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM